Skocz do zawartości

Mysz głównie do cs go za ok. 200 - 300zł


Recommended Posts

§ Budżet: 200-300zł

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Microsoft Wireless Mouse 1000 (zestaw

Wireless Desktop 800)

§ Jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK+

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: nie wiem :P

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok. 25cm

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): fps (głównie cs go)

§ Ile przycisków używasz w myszce: obecnie 3 bo nie mam więcej :(

§ Chwyt: fingertip grip (wymuszony przez małe wymiary obecnej myszki, nie wiem jak bym trzymał większą myszkę)

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13 cm

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: pora na coś dobrego

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

  • wygląd: logitech g400s jak dla mnie wygląda okropnie, raczej coś bez nadruków, najlepiej czarna lub szara, z wyglądu podoba się mi razer deathadder elite
  • liczba przycisków: chyba im więcej tym lepiej, ale bez przesady
  • waga: fajnie jak można by zmieniać, ale bardzo mi na tym nie zależy
  • materiał myszy: fajnie jak kabel miałby oplot z materiału, nie chcę gumy po bokach bo czytałem że się ściera, najlepiej z nieświecących się materiałów, aby nie było widać odcisków palców

Tak jak już pisałem wyżej z wyglądu podoba mi się Razer Deathadder Elite, jednak naczytałem się że Deathaddery mają dużo wad (słaba jakość materiału, słabe oprogramowanie). Czy to prawda? Którą wersję tej myszki najlepiej byłoby kupować? Zowie EC1-A nie wygląda źle, jednak za tą cenę liczyłbym na coś więcej (kabel nie ma oplotu, a cała myszka przypomina mi z wyglądu obecną). Steelseries Rival 100 niestety ma gumę po bokach, kabel nie ma oplotu i kształt myszki jest uniwersalny, a nie dla praworęcznych.

Podobno wszystkie myszki które wymieniłem miały problemy z kółkiem, czy w najnowszych modelach został naprawiony?

Razer ma swój program w którym mogę zmienić funkcję przycisków, czy w innych myszkach bez problemu zmienię funkcję przycisków jakimś innym programem?

Czy orientuje się ktoś, gdzie w Warszawie mógłbym te myszki zobaczyć na żywo i zobaczyć jak leżą w dłoni?

_________________________________

edycja 1

 

G403 wygląda ładnie, ma kabel w oplocie, nie ma gumy na bokach i mieści się w przedziale cenowym. Co o nim sądzicie?

Edytowane przez 7dami77
Link to post
Share on other sites

Razer DeathAdder to bardzo dobra myszka do CS:GO. Nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał. 

Polecam Ci także: Zowie FK1/FK2, Logitech G303 Daedalus Apex.

Logitech G403 (Prodigy i Hyperion Fury) to także dobre myszki do FPS'ów. Używałem G403 Prodigy i byłem zadowolony. 

Jeżeli w Warszawie, jest jakiś sklep RTV/AGD, to przejdź się i poszukaj modelu który chcesz zakupić. Zawsze możesz poprosić o wyjęcie myszki z pudełka i możesz 'przymierzyć'. Ja tak właśnie wybierałem sobie myszkę. 

Co do oprogramowań, to większość 'flagowych' modeli, np. Logitech G303, Razer DeathAdder, SteelSeries Rival etc. mają własny program do ustawiania koloru podświetlenia, czynności pod każdym przyciskiem. 

 

Jeżeli chcesz mieć nieco tańszą myszkę, to kup: Dream Machines DM1 Pro - ok. 150 zł lub Dream Machines DM1 Pro S Matte - ok. 250 zł. Warto, obie te myszki są świetnymi. Wiele osób je poleca, w tym Ja. 

Edytowane przez Death_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W mm, saturnie i Euro są stanowiska razera, SS, Logitecha ze sprzętem "dla graczy", także warto się wybrać.

Deathaddery się różnią między sobą, ja już za razerem nie nadążam, jednak jeśli wybierać między deathadderem a dm1 pro s to zdecydowanie dm :) 

Na ten moment najlepszą myszką jest nowa 403 prodigy.

 

@Death_ to co Ty zrobieś z profigy skoro to jest nowy model logitecha O.o, testy były przeprowadzane we wrześniu, a w zeszłym miesiącu chyba na rynek weszła...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...