Skocz do zawartości

Kupno nowego komputera gotowy czy samemu składać.


Recommended Posts

Chce kupić nowy komputer ale nie mogę sie zdecydować czy złożyć samemu czy kupić gotowca. Nie proszę tu o wady czy zalety (nie liczy się cena). Zastanawiam się czy kupić PC ze strony Ironside.com jakiegoś lepszego kompa za 2000$ tylko nie wiem jak jest z serwisowaniem jak się coś zepsuje ,jak ktoś kupował to proszę o info czy dobra dostawa i co z serwisem. Myślałem też nad tym :

 

http://www.komputronik.pl/product/334863/komputronik-intel-extreme-masters-champion-2016-hc007-.html

 

lub jakimś innym z seri Intel Extreme Masters. Jeżeli jest słaby to proszę złóżcie mi jakiś dobry PC do 6000 PLN. Komputer ma mieć przeznaczenie do grania. 

Link to post
Share on other sites

Nwm jaki monitor jeszcze ,jakiś z średniej półki (pewnie jakiś samsung w okolicach 800PLN) Gry to np. GTA V , Wiedźmin itd.

Edytowane przez 3ndurek
Nie cytuj całych postów, użyj pustego pola poniżej aby odpowiedzieć
Link to post
Share on other sites

A póki co czaisz się na zestawy pod OC CPU. Kupowanie gotowców bardzo rzadko kiedy jest opłacalne. 

 

1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC 1 x  GoodRam 16GB (2x8GB) 2400MHz CL15 Play 1 x  Intel Core i7-6700 /3.4GHz, 8MB, LGA1151, BOX/ 1 x  AsRock B150 Fatal1ty Gaming K4/Hyper /intel B150, DDR4, LGA1151/ 1 x  Palit GeForce GTX1070 GameRock 8GB DDR5 256bit (1746/8000) http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg 1 x  SilentiumPC Pax M70 Pure Black (b/z) 1 x  SilentiumPC Fortis 3 HE1425

 

5623 zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Mimo wszystko masz pozostawioną możliwość OC CPU na przyszłość przy małej dopłacie. Za zaoszczędzone pieniądze kup sobie jakieś szkiełko WQHD 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...