Skocz do zawartości

Dwie różne 970 na sli czy będą współpracować?


Recommended Posts

Witam, chciałbym się was wszystkich zapytać czy, dwie różne karty graficzne będą ze sobą wspołpracować na sli, moja obecna karta to Gigabyte Gtx 970 oc windforce 3 4gb, niestety ten model już nie jest dostępny w sklepach ale znalazłem coś bliskiego do tego modelu czyli gigabyte gtx 970 oc 4gb na x-kom'ie, wiem pewnie sobie zadajecie pytanie czemu dopiero teraz kupuje drugą karte, tak więc to z powodu że teraz mam jakieś pieniądze na to, niestety nie za wiele, dobra ale tak jak zapytałem na początku, czy te dwie karty będą ze sobą współpracować? Dziękuje za szybką odpowiedź.

PS. Tak profilaktycznie się zapytam bo jeszcze gtx 1060 miesci się w moim budżecie i wiem że to inna technologia wśród procesorów graficznych i kompletnie inna karta graficzna ale musze się o to zapytać czy 1060 by działało z 970? Jeszcze raz dziękuje za szybką odpowiedź.

Edytowane przez Prochu97
Link to post
Share on other sites

na pewno chcesz się pchać w SLI? wiele problemów zostało usuniętych ale pamiętaj że nigdy ich nie unikniesz

pytanie jeszcze jakie masz cpu jaki zasilacz (moc/model)powinieneś mieć przynajmniej te 450w na 12v żeby zbytnio zasilacza nie przeciążać

i najważniejsze pytanie za ile chcesz kupić tą 970-tke

EDIT: 

wbiłem na x-com i mają 970 za ponad 1000zł

powiem tak sprzedaj tego gtx'a 970 za 650-750 max 800 zł 

dokładasz i kupujesz 1070 które będzie pewnie wydajniejsze mniej problemowe cichsze i chłodniejsze i jeszcze na tym waszym prundzie zaoszczędziś 

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...