Skocz do zawartości

[~2500] Bardzo dobry nowy smartfon


Recommended Posts

Witam. Pytałem już na kilku forach ale nikt się nie potrafi określić... Poszukuje czegoś co mnie zadowoli ;) 
 

  • Mój budżet 2500zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu zakupu chciałbym dokonać na polskim rynku i najlepiej do 20 Grudnia żeby był
  • Nówka czy używka Nowy
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza Conajmniej 5,5" 1080x1920
  • Preferowany system mobilny Tylko Android jakiś z nowszych 
  • Do czego będę używać urządzenia Messenger, Google Chrome, Snap/Insta, YouTube oraz w obliczu znudzenia jakaś ciekawa gra i fajnie by było jakby się nie zacinała, rozmowy, SMS etc.

Moje najważniejsze wymagania 

  • Dobry aparat zarówno tylny jak i przedni

 

  • Trochę tej pamięci RAM żeby jej nie brakło w ważnej chwili kiedy to trzeba włączyć aparat a telefon wisi na poprzedniej aplikacji.. 

 

  • Pamięć ROM 32GB moim zdaniem trochę mało się wydaje ale w ostateczności... aczkolwiek im więcej tym lepiej  :menda:

 

  • IrDA ( słynna podczerwień ) w sumię to bardziej bajer ale wiecie... funkcja pilota w telefonie to jest coś ;)

 

  • Czas pracy! Byłe Desire 620 od 7 do 14 potrafiło się wykończyć samym siedzeniem na messengerze albo przeglądaniu facebooka przez chrome. Fajnie by było jakby bateria trzymała dłużej i do tego wymagam Quick Charge 3.0

 

  • Jakieś mocne szkiełko na ekran to raczej standard ale wymagam

______________________________________________

 

Upatrzyłem sobie Xiaomi Mi5s Plus ale dowiedziałem się, że będę musiał ingerować w rom żeby Polski język wyciągnąć z tego. Zależy mi na gwarancji i nie chciałbym się bawić w ROM'owanie itp. w telefonie za 2500zł. Czekam na wasze propozycję bo wiadomo czas ucieka gwiazdor tuż tuż.  :P

Edytowane przez ezior2
Link to post
Share on other sites

Wszystkie Twoje wymagania spełnia S7 Edge.Telefon mam od niecałego miesiąca i muszę powiedzieć że jeszcze ani razu mnie nie zawiódł, mimo że nigdy wcześniej nie miałem Androida ;-)

Rozdzielczość 1440x2560 px, ekran 5'5, 32gb pamięci wbudowanej - możesz dokupić kartę microSD i rozszerzyć ją samemu. Najlepszy aparat i ekran na rynku. Za 2500 znajdziesz na allegro.

EDIT: podczerwieni niestety nie ma, ale może zdołasz się do niego przekonać

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wszystkie Twoje wymagania spełnia S7 Edge.Telefon mam od niecałego miesiąca i muszę powiedzieć że jeszcze ani razu mnie nie zawiódł, mimo że nigdy wcześniej nie miałem Androida ;-)

 

Rozdzielczość 1440x2560 px, ekran 5'5, 32gb pamięci wbudowanej - możesz dokupić kartę microSD i rozszerzyć ją samemu. Najlepszy aparat i ekran na rynku. Za 2500 znajdziesz na allegro.

 

EDIT: podczerwieni niestety nie ma, ale może zdołasz się do niego przekonać

 

 

 

S6 miał a S7 już nie... ;/ A jak sprawa z zakrzywionym ekranem? Nie przeszkadza?

 

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s7-edge-g935f-32gb-black-nowy-org-i6637957666.html 

 

Najtańszy na allegro. Brać tego czy są jakieś lepsze opcje? Chyba tylko kolor tak?

Edytowane przez ezior2
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie zakrzywione ekran jest mega fajny, na początku może sprawiać trochę problemów z przypadkowymi kliknięciami ale przyzwyczaisz się. Wg. mnie odpuściłbym sobie tą aukcje, cena jest strasznie niska jak za ten telefon więc na pewno wystawiają fakturę VAT marża, czyli tak na dobrą sprawę możesz pożegnać się gwarancją na ten telefon :-) Szukaj aukcji gdzie wystawiają fakturę 23%, inne sobie odpuść.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie zakrzywione ekran jest mega fajny, na początku może sprawiać trochę problemów z przypadkowymi kliknięciami ale przyzwyczaisz się. Wg. mnie odpuściłbym sobie tą aukcje, cena jest strasznie niska jak za ten telefon więc na pewno wystawiają fakturę VAT marża, czyli tak na dobrą sprawę możesz pożegnać się gwarancją na ten telefon :-) Szukaj aukcji gdzie wystawiają fakturę 23%, inne sobie odpuść.

 

Uff kamień z serca. Jak dobrze, że ktoś ogarnięty chce mi pomóc. Teraz tylko kwestia koloru. 

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s7-edge-g935f-32gb-gold-fv23-i6628495337.html może być? 

Link to post
Share on other sites

Ta wydaje się ok, ale jak chcesz być w 100% pewny to poszukaj od kogoś z większą ilością komentarzy ;) Weź jeszcze pod uwagę że telefon może mieć brand od operatora, więc jak go nie chcesz to napisz do nich przed zakupem czy takowy brand posiada. Można się go pozbyć samodzielnie, ale na tym się już nie znam :-)

Link to post
Share on other sites

Ta wydaje się ok, ale jak chcesz być w 100% pewny to poszukaj od kogoś z większą ilością komentarzy ;) Weź jeszcze pod uwagę że telefon może mieć brand od operatora, więc jak go nie chcesz to napisz do nich przed zakupem czy takowy brand posiada. Można się go pozbyć samodzielnie, ale na tym się już nie znam :-)

Kurde koszty idą w górę a jeszcze chciałbym etui jakieś kupić do tego czy coś. Szkoda by była jakby się popsuł po 2 tyg :D

 

http://allegro.pl/smartfon-samsung-galaxy-s7-edge-g935f-fv23-pl-gw24-i6627895662.html

 

 

EDIT : Bateria litowo-jonowa 3000 mAh.. nie powinno być 3600? Czekam na wiadomość od sprzedającego

Edytowane przez ezior2
Link to post
Share on other sites

Kup sobie folie Skinomi na cały telefon, ja mam i polecam. Wiadomo, że jak masz zamiar rzucać tym telefonem to ona tu nic nie pomoże, ale jak nosisz go w kieszeni np. z kluczami albo coś to w sam raz, no i nie psuje wyglądu telefonu bo jej praktycznie nie widać ;)

 

Tu masz za 2615zł - z pewnego sklepu, bez żadnego brandu i z normalną fakturą. Bierz tego, tylko kolor sobie dobierz

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szukam Etui do niego. Jakieś solidne które w razie czego uchroni tego dzika przed destrukcją  :menda:  

Znalazłem takie http://xgsm.pl/product-pol-101468-Etui-TECH-ARMOR-Case-Samsung-Galaxy-S7-Edge-Gold.html ale czy będzie chronić na wysokim poziomie? Do tego folia? Czy może jakieś inne? Poleca ktoś coś?

 

Zależy mi na ochronie ekranu, aparatu z tyłu no i oczywiście na wyglądzie.  Coś jak S7 Active ;D 

Edytowane przez ezior2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...