Skocz do zawartości

Aim sc808 problem ze słuchawkami


Recommended Posts

Zmiana podstawowy sterownik dźwięku na Głośniki hd audio PCIE nie przyniosła żadnej różnicy (foobar). Sprawdzałem również w grze W3, media player oraz youtube.

Nie mam innych słuchawek do sprawdzenia.

Edytowane przez korski
Link to post
Share on other sites

W specyfikacji AIMSC808

-Rozdzielczość i próbkowanie: 24bit/192kHz

 

Jak nie ma muzyki w wysokiej rozdzielczości powinna dokonać się konwersja programowa ,czy sprzętowa tego już nie wiem. Tak czy siak oznacza problem i do gwarancji. O ile nie jest to kwestia ustawień odtwarzacza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Znaczy n

 

Zdziwilbys sie jak duzo...

U mnie powyzej 48khz sluchawki nie dzialaja...

Nie działają Ci słuchawki jak ustawisz więcej niż 48khz i to jest wina tego, że słuchawki nie obsługują więcej niż 48khz?

Skąd Ty wytrzasnąłeś takie bzdury...

Edytowane przez KoleC
Link to post
Share on other sites

Jeśli mamy ustawioną wyższą/inną częstotliwość próbkowania niż plik muzyczny karta i tak dokona resamplingu i wszystko będzie chulać. Programowo też można sobie z tym poradzić.

 

Nie ma możliwości, aby normalnie funkcjonująca karta odmawiała posłuszeństwa powyżej 48kHz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurtka na wacie! Wychodzi na to, że przed kupnem słuchawek do komputera będę musiał odesłać kartę. Średnio odstawić kartę na 2 tygodnie. Czy uszkodzenie może postępować na skutek moich prób podłączenia słuchawek(ewentualnie użytkowania karty na 2xRCA)? Jeśli dobrze się orientuję to poszedł mi element B, lub wtyk, lub cokolwiek w torze przesyłu na słuchawki.http://www.audiofanatyk.pl/wp-content/uploads/2014/sc808/sc808_route2.jpg

Jeśli cisza jest tylko na wyjściu słuchawkowym – możliwe jest całkowite spalenie układu buforującego.

Edytowane przez korski
Link to post
Share on other sites

Odeślij te kartę najlepiej będzie.Tak to możesz się tylko domyślać.

Czy uszkodzenie może postępować na skutek moich prób podłączenia słuchawek(ewentualnie użytkowania karty na 2xRCA)?

Bardzo mało prawdopodobne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...