Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Posiadam słuchawki HyperX Cloud 1 do których zdecydowałem się kupić kartę dźwiękową ProdigyCube, ponieważ potrzebują one czegoś lepszego niż integry by grać tak jak powinny, ale do rzeczy. Mam już kartę od wczoraj i co trzeba ustawić w Windowsie by grały na 100% swoich możliwości? Dodam, że mikrofon szumi, gdzie na integrze tego nie było. Są do niej jakieś sterowniki, oprogramowanie lub coś w tym stylu? 

Link to post
Share on other sites

Nic nie trzeba ustawiać, to jest urządzenie typu plug&play :)  A ze mikrofon szumi, to jest wina samego Audiotraka. Sterowników również nie ma bezpośrednio z strony producenta, chyba ,że do kontrolera USB Tenora TE7022L ale ciężko natrafić i też wątpię by to pomogło.

Link to post
Share on other sites

Nic nie trzeba ustawiać, to jest urządzenie typu plug&play :)  A ze mikrofon szumi, to jest wina samego Audiotraka. Sterowników również nie ma bezpośrednio z strony producenta, chyba ,że do kontrolera USB Tenora TE7022L ale ciężko natrafić i też wątpię by to pomogło.

Co, przecież karty dźwiękowe za 10zł mają poprawiać dźwięk mikrofonu, a tutaj za 360zł ma go pogarszać, jesteś pewny? 

Link to post
Share on other sites

To jest losowe, w przypadku złomu za 10zł prawdopodobieństwo szumów jest znacznie większe. Możesz kupić takowy układ i na dwa jechać fronty , jedna nie dowie się o drugiej. Jak ustalisz priorytety.

 

A po za tym, nie było powiedziane, że ma poprawić dźwięk mikrofonu.Audiotrak pracował bardziej nad innymi rzeczami.

Link to post
Share on other sites

To jest losowe, w przypadku złomu za 10zł prawdopodobieństwo szumów jest znacznie większe. Możesz kupić takowy układ i na dwa jechać fronty , jedna nie dowie się o drugiej. Jak ustalisz priorytety.

 

A po za tym, nie było powiedziane, że ma poprawić dźwięk mikrofonu.Audiotrak pracował bardziej nad innymi rzeczami.

Ale bezsensu w takim razie. Mylisz się moim zdaniem, karta dźwiękowa jak karta dźwiękowa, trochę kosztowała i wymagam aby poprawiła jakość mikrofonu. A w ustawieniach windowsa nie trzeba ustawić 24/96? bo w takiej częstotitlowosci ona pracuje niby 

Link to post
Share on other sites

Skoro się mylę, to może ktoś inny poradzi. :D

A w ustawieniach windowsa nie trzeba ustawić 24/96? bo w takiej częstotitlowosci ona pracuje niby

Czasami się zdarzało, ze poprawiało ale stosunkowo rzadko.Spróbuj może się uda pokombinować.

Link to post
Share on other sites

Skoro się mylę, to może ktoś inny poradzi. :D

Czasami się zdarzało, ze poprawiało ale stosunkowo rzadko.Spróbuj może się uda pokombinować.

Tzn. już w sumie nie chodzi mi nawet o poprawę dźwięku, lecz za takie pieniądze powinna ona znacznie to poprawić, ale czemu mikrofon pierdzi tak że nie da się tego znieść? 

Link to post
Share on other sites

Brak uziemienia w gniazdku.

Niestabilne napięcia na zasilaczu.

Uszkodzone gniazda.

Kogel mogel na listwie powodujący pętlę masy. - Chociaż tu nie wiem czy też będzie tyczyć audiotraka, sprawdzić nie zaszkodzi. Po prostu odepnij zbędne urządzenia z listwy.

 

To są pierdoły, ale te pierdoły potrafią wpłynąć na audio.

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim słabo filtrowane zasilanie z płyty na którym sieje zasilacz.

Zasilacz to CX450M. Szybciej miałem szum w słuchawkach i dowiedziałem się, że to przez to że w gniazdku nie mam tego bolca który służy za uziemienie, wymienię kontakt, ale powiedzcie mi bo cały czas mówię, jak to jest że na integrze jest lepiej (alc 887) niż na prodigy? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...