Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Potrzebuję porady co do wyboru myszki. Oba mają ten sam bardzo dobry sensor. Różnią się wielkością i wagą. Jestem silnym chłopem ( :D ), więc waga mi nie straszna. Długość dłoni od czubka palca środkowego do prostopadle ułożonego do niego kciuka to 14,5-15 cm, natomiast długość od czubka środkowego do miejsca zgięcia dłoni to 19-20 cm. Proszę o pomoc!  :)

Link to post
Share on other sites

Tez mam 20,5cm do zgiecia dloni, obwod 23cm i przy takich wymiarach jak sprawdzalem g502 u znajomego to byla zbyt waska/niska.

Palec serdeczny ladowal na krawedzi myszki, na jej boku nie bylo miejsca na niego, co czynilo dluzsze korzystanie z niej niewygodnym.

 

Wpisz sobie w google "g502 recenzja" i w pierwszym linku tez bedziesz mial ten problem poruszony, myszka nadaje sie wylacznie dla waskich rak.

 

403 z tego co patrzylem szukajac myszki, to z kolei jest zbyt krotka na tak dluga dlon.

 

Najlepiej sam sprawdz w sklepie jak leza.

Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak miałem rivala pierwszą wersje i się zraziłem do tej myszy dlatego nikomu jej nie polecę ten logitech 303 miałem wcześniejszą wersję (G302 dedalus prime) i był wręcz cudowny tylko że nie do końca na duże ręce (po 3-4 godzinnym maratonie potrafiła już boleć ręka) może coś poprawili w nowszej wersji, DA Chroma używam aktualnie i muszę powiedzieć że nie mam nic tej myszce do zarzucenia wszystko działa idealnie (jak narazie 7 miesięcy), poza tymi mogę wymienić jeszcze Corsair m65 który jest świetny dla ludzi z dużą ręką ma bardzo dobry sensor i fajny design dodatkowo mógłbyś podać jaki rodzaj chwytu stosujesz.

Edytowane przez iean1987
Link to post
Share on other sites

Byłem u siebie w mieście w różnych sklepach. W RTV Euro Agd niestety nie mogli wyjąć z pudełka g502 i g403, abym mógł się przymierzyć  :[  W miedia markt była Rival 300 i naprawdę bardzo fajnie mi się ja trzymało, ale zależy mi właśnie na sensorze PMW3366/PMW3360. Chwyt to taki palmo-grip. Dzięki za odpowiedzi  :) 

Link to post
Share on other sites

Z tymi sensorami i żeby było dostępne w Polsce i nie produkcji logitecha może być ciężko znalazłem to https://www.morele.net/mysz-dream-machines-dm1-pro-s-matte-774743/ i wersja w połysku https://www.morele.net/mysz-dream-machines-dm1-pro-s-glossy-774742/ mycha wzorowana na Zowie FK1 więc jest naprawdę wygodna i gdyby nie to że mam death addera chroma to sam bym ją kupił (chyba że znajdę kupca na mojego DA to będzie szybka zmiana)

Link to post
Share on other sites

Podobno wykonanie leży, dużo wadliwych sztuk. Naczytałem się trochę o niej i wielu użytkowników miało problemy :(


Też się przymierzałem, ale wykonanie leży. Dużo wadliwych sztuk, wielu użytkowników miało problemy, niektórzy po kilka razy zwracali i dostawali bubel ponownie :(

Link to post
Share on other sites

@Jawa09

Tak słabe wykonanie, że ma lepsze materiały od razera i SS.

Jest tak dużo wadliwych sztuk, że psują sie w pierwszych tygodniach i producent daje Ci od ręki nową sztukę.

Jak widzę takie bzdury to mnie szlak trafia. Akurat dm1 pro i pro s to najlepiej wycenione dostępne myszki.

Link to post
Share on other sites

@Death_ Poważnie sensei raw? Z choinki się urwałeś? :D To już lepiej poszukać kany v2, która imo jest o niebo lepsza od senseia.

Reszta ok. 302 i 303 bardzo fajne myszki - małe to prawda ale bardzo przyjemnie się je trzyma.

Ja to bym jednak wybierał między g403 a 502.

Jak wolisz "klasyczne" kształty to g403

Jak profilowane to 502.

Z obu myszek będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...