Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1500zł.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wento,

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie napisałem: poszukuję najlepszej karty graficznej w tym segmencie cenowym(1500zł). Proszę mocno o pomoc, ponieważ nie za bardzo śledzę rynek z tymi kartami.

Jednak coś sobię oczywiście upatrzyłem:

http://www.x-kom.pl/p/252507-karta-graficzna-pci-e-gigabyte-radeon-r9-390-8192mb-512bit-windforce-ii.html

 

 

http://www.x-kom.pl/p/325215-karta-graficzna-pci-e-gigabyte-radeon-rx-480-gaming-g1-8gb-gddr5.html

 

Prosiłbym także o polecenie jakiegoś zasilacza, co by byl odpowiedni do tej karty graficznej, ale to oczywiście drugorzędna sprawa. Odnośnie ceny zasilacza, to jest w sumie osobna sprawa.

Edytowane przez Rangon
Link to post
Share on other sites

A w sprawie zasilacza, chciałbym zapytać. Czy znalazłby się jakiś odpowiedni ?


O chyba fan amd;D i bardzo dobrze:) a karty nvidi bierzesz pod uwagę :)?

Nie tyle fan, tylko po prostu to miałem pod ręką, w namyśle procesor, został mi podarowany jako prezent.
Patrzyłem na karty graficzne, z powodu tego iż myślałem w typie "Wincyj ramu to lypiej".

Edytowane przez Rangon
Link to post
Share on other sites

A w sprawie zasilacza, chciałbym zapytać. Czy znalazłby się jakiś odpowiedni ?

Nie tyle fan, tylko po prostu to miałem pod ręką, w namyśle procesor, został mi podarowany jako prezent.

Patrzyłem na karty graficzne, z powodu tego iż myślałem w typie "Wincyj ramu to lypiej".

jak cos mówiłem to w pozytywnym znaczeniu:) sam pogoniłem gtx 970 i myślę nad rx 480 lub r9 fury, fury juz mam rx jutro będzie:) nvidie raczej odpuszczam:) chcę sprawdzić cos od amd:) fury nawet fajna tylko z ciekawości chce zerknąć jak to jest z tym rx porównać pobór prądu itd, jak dla mnie amd nie jest taki zły tylko dosyć prądożerny, lecz troche z tym chyba powalczyli:) bo zestaw z fury pobiera ok 300w(pod pełnym obciążeniem) wiec tragicznie nie jest karta cicha w porównaniu do g1 gaming gtx 970 i temperatury miłym zaskoczeniem są :), procka od amd jakoś bym nie chciał choć miałem fx 6100 i fajny był jak dla mnie na tamte czasy lecz teraz wole intela:) ale karty bardzo kusi od amd:)

 

A jaki zasilacz masz? bo nigdzie nie widzę :( a jak szukasz to do jakiej kwoty:)?

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

jak cos mówiłem to w pozytywnym znaczeniu:) sam pogoniłem gtx 970 i myślę nad rx 480 lub r9 fury, fury juz mam rx jutro będzie:) nvidie raczej odpuszczam:) chcę sprawdzić cos od amd:) fury nawet fajna tylko z ciekawości chce zerknąć jak to jest z tym rx porównać pobór prądu itd, jak dla mnie amd nie jest taki zły tylko dosyć prądożerny, lecz troche z tym chyba powalczyli:) bo zestaw z fury pobiera ok 300w(pod pełnym obciążeniem) wiec tragicznie nie jest karta cicha w porównaniu do g1 gaming gtx 970 i temperatury miłym zaskoczeniem są :), procka od amd jakoś bym nie chciał choć miałem fx 6100 i fajny był jak dla mnie na tamte czasy lecz teraz wole intela:) ale karty bardzo kusi od amd:)

 

A jaki zasilacz masz? bo nigdzie nie widzę :( a jak szukasz to do jakiej kwoty:)?

Chieftec GPA 500S8, najlepiej żeby byl wystarczajaco dobry, za najniższą cenę :). Wiem że nie można na zasilaczu oszczędzać, ale fundusze nie sa niestety nieskończone. Jeżeli mój aktualny wystarczy na jakiś czas, to będzie dobrze :) Edytowane przez Rangon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...