Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim!

Z racji, iż użytkownicy tego portalu są bardzo mili i przyjaźni postanowiłem poprosić Was o pomoc, gdyż nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie.

 

Poszukuję telefonu na androidzie, używanego najlepiej do 600zł. Na 90% będzie to kwota nieprzekraczalna, chyba, że znajdziemy okazję o wiele lepiej wydajną. Wobec tego preferuję allegro lub okazję z jakiegoś forum. Wyświetlacz 5 cali w górę.

 

Telefon będzie używany do internetu, messengera i gry mobile strike (w nic innego nie gram), dlatego długi czas pracy na baterii mile widziany, aczkolwiek nie jest wymogiem. Chciałbym, żeby telefon był po prostu do komfortowego użytku, obecnie używam Lumii 640 i podobnej lub lepszej płynności w systemie wymagam. Okazjonalnie będzie wykorzystywany do testu aplikacji mobilnej opartej na unity.

 

W oko wpadł mi xiaomi mi4: design dla mnie ideał, wydajnościowo wydaje się okay, 46k w antutu, na allegro średnio 500zł kosztuje. Czy w tej cenie kupię coś lepszego, czy zdecydować się na mi4?

 

//tl;dr

  • mój budżet : 600zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro/forum
  • nówka czy używka : używka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5 w górę
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Mobile strike, messenger, yt, niewymagające apki oparte o unity
  • moje najważniejsze wymagania : Płynność systemu, jakość wykonania
  • Xiaomi Mi4  -  warto za 500zł?

Szczerze dziękuję za poświęcony czas i życzę miłego dnia

Link to post
Share on other sites

Mi4c tez jest opcja, mimo, ze design kompletnie mi nie odpowiada. Jest jednak troszkę trudniej dostępny. W codziennym użytkowaniu, różnica miedzy mi4 a wersja c jest mocno odczuwalna?

Cena wzrosła do 800zł, jakieś propozycje? Mi4c, Redmi note 3 pro czy coś innego w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...