Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Myszka Gamingowa do 200 zł

myszka gamingowa myszka dla graczy DM1 PRO SS Rival 100 Steelseries Dream Machines

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 JohnyTheMusician

JohnyTheMusician
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 12:27

Cześć, szukam myszki dla brata na święta. Widziałem dwa podobne modele:

- DM1 PRO od Dream Machines (https://www.dreammac...ouse/DM1-Pro.pl) widziałem, że jest też dostępna w nowej cenie na Morelach (https://www.morele.net/mysz-dream-machines-dm1-pro-773602/) 

lub

Steelseries Rival 100 Black (https://www.morele.n...k-62341-794037/) obie zbierają podobne recenzje i zdaje się, że w ogóle są podobne do siebie.

Którąś polecacie bardziej?

• 0

#2 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1647 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 17:11

Od siebie polecę zdecydowanie DM 1 pro. Lepsze wykonanie i wsparcie producenta. Miałem przez chwilę i sprawia wrażenie dużo lepiej wykonanej od rivala 100 oraz od mojej kany v2.

Co do używania myszek w grze to Pan rocket jump ninja, który gra w quake'a 18 lat, stawia ją wyżej od  Razer DeathAdder Chroma.

Możesz odwiedzić jego kanał i posłuchać co ma do powiedzenia na temat tej myszki.

Jest to generalnie jedna z nielicznych osób, której można bezgranicznie zaufać co do kupowania myszki.

Oczywiście rankingi są według jego "widzimisię", jednak omawia od dokładnie myszki i mówi co w nich jest nie tak.

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#3 JohnyTheMusician

JohnyTheMusician
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:04

Hej, dzięki za info. Kupiłem tego DM1 PRO, finalnie zresztą dla brata i kolegi, który w tym czasie miał urodziny. Obaj zadowoleni. Ja sam chyba kupuję DM1 PRO S. Jest jednak droższa o te kilkadziesiąt złotych, ale z drugiej strony lepszy sensor. Mały dylemat, ale zobaczymy. 

Kupiłem też od nich laptopa, bo akurat miałem dodatkową kasę za wyniki w pracy i na razie śmiga :) 

• 0

#4 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1647 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 15:51

Dream machines to jest dobra firma, która dba o klienta, więc raczej się nie zawiedziesz :)

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: myszka gamingowa, myszka dla graczy, DM1 PRO, SS Rival 100, Steelseries, Dream Machines

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych