Skocz do zawartości

[PC] Następca TW : Warhammer


Recommended Posts

Witajcie. Ponieważ Creative Assembly wypuściło jakieś newsy postanowiłem założyć temat na, na ten temat (wiem powtarza się ale inne słowo nie wpadło mi do głowy)  ;)  Ja osobiście najbardziej oczekuję Total War-a w okresie końcówki średniowiecza i następnych lat (XV, XVI, XVII wiek). Mocnego oparcia się na Polsce (i np. na Imperium Osmańskim). Możliwości zmian względem tego co wydarzyło się na prawdę (np. utrzymanie monarchii dziedzicznej). Oddzielnych jednostek dla buntowników (gdy szlachta wywołała by rokosz miała by inne jednostki niż armia polska). Prawdziwej mocnej husarii (nie to co było w Empire). Drzewka rodziny królewskiej (podobnego do tej z Attyli bo to moim zdaniem była całkiem udane), badań : wojskowości, infrastruktury i polityki. Tak JA chciał był to zobaczyć najbardziej. A jak wy to widzicie ? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Imo pójdą dalej w tym kierunku. 

CA ogłosiła już, że kolejny TW wrócić ma do "naszego świata" i że tym razem dostaniemy coś w zupełnie innym okresie historii niż dotychczas. 

 

Generalnie sam uważam, za najbardziej prawdopodobne, by uzupełnili lukę między końcem medieval 2 (chyba rok 1530) a empire (1700). Są co prawda inne opcje, zwrócenie się ku Chinom/ bardzo wczesny okres starożytności/ XIX wiek (po Napoleonie) wraz z początkiem XX wieku (tu mocno wątpię, I/II wojna nie pasuje mi do TW).

 

Osobiście jednak nadal mocno czekam na medieval 3  ^^

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Szczerze myślę podobnie (co do tego naszego świata i innego okresu zgadzam się w 100 %). Medieval 3 też byłby fajną opcją jednak ta luka jak na razie podoba mi się bardzo. Co do innych okresów to moim zdaniem bardzo wczesny okres starożytności byłby trochę nudnawy na całą grę (na duży dodatek jak najbardziej). Chiny za to były by trochę ograniczone ze względu na podobieństwo jednostek. Ale wojnę secesyjną i resztę XIX zobaczył bym bardzo chętnie. A jeśli chodzi o XX w. to w tym okresie praktycznie wcale nie korzystano z jednostek ustawianych w szeregu wiec rzeczywiście było by to bez sensu.

Link to post
Share on other sites
Co do innych okresów to moim zdaniem bardzo wczesny okres starożytności byłby trochę nudnawy na całą grę

Trochę źle ująłem, nie chodzi mi początki Egiptu :P , ale powiedzmy czas przed Aleksandrem, mimo wszystko działo się wtedy sporo.  Wojny grecko-perskie... z drugiej strony po rome 2 szybkiego powrotu starożytności raczej CA nam nie zaserwuje. 

Link to post
Share on other sites

Cieszę że nie będzie powrotu do starożytności ponieważ ostatni TW którego akcja toczyła się w średniowieczu miał premierę już 10 lat temu (nie licząc dwóch dodatków do Attyli które były osadzone w początku średniowiecza).

Edytowane przez michalwi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...