Skocz do zawartości

Turtle Beach Stealth 400


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Virion_hd,

Recommended Posts

Witam. 

 

Szukałem takiego tematu gdzieś, ale nie znalazłem więc zaczynam.

 

Posiadam słuchawki w/w i działały długo, aż (ktoś) nie obchodził się z nimi dobrze, i połamane mam pałąki w obu słuchawkach.

 

Myślicie, czemu to pisze.  A no dlatego, iż bardzo bym chciał je naprawić, co obliguje mnie do pytania: czy ma ktoś takie słuchawki, które nie działają a mają pałąki całe, i chętny jest odsprzedać, ew czy ma ktoś drukarkę 3D i jest w stanie mi takowe wydrukować w niewielkiej cenie. Zależy mi na tym, bo troszkę na nie wydałem a szkoda wyrzucać jeśli technicznie są bez zarzutu.

 

Za wszelkie propozycje i rady dziękuję z góry.

 

 

PS: mniej więcej dał bym za słuchawki na rozbiórkę ok 100zł. Za drukowane 3D też nie więcej niż 80zł(ale nie wiem ile kosztuje materiał, więc to jest cena do uzgodnienia). Chyba, że ma ktoś same pałąki do załatwienia, to bym był wniebowzięty.

Edytowane przez Virion_hd
Link to post
Share on other sites

Hehe zdajesz sobie sprawę że żeby coś wydrukować trzeba najpierw zrobić cały projekt 3D elementu? Ci raczej średnio realne.

 

Widać nie lubisz dbać o pieniądze skoro kupiłeś te słuchawki i nie poczytaleś nic o nich i wydałem w sumie kupę kasy w błoto

 

Co do technicznie bez zarzutu to bym się bardzo kłucił bo to nie gra wogule

 

Napisz do Perul z mp3 forum może podejmie się dorobienia do tego szrotu nowego połonka i w dodatku pomoduje to tak żeby grało

Link to post
Share on other sites

Kupiłem je na Black Friday dwa lata temu. Prawie 200 zł(teraz kosztują 380), więc twierdze, że majątku nie zapłaciłem a o ich wadzie nie wiedziałem bo to było bez przygotowania. W większości używałem na kompie z zewnętrzną kartą dźwiekową i grały bardzo dobrze(do porównania mam Logitech G933 od kumpla, i jak na połowe tańsze to nie było źle).

Link to post
Share on other sites

Chciałem naprawić i sprzedać :)

 

Zawsze to mniej w plecy.

 

@edit: Po drugie moi panowie napisałem ten temat na pewno nie po to by ktoś mi podpowiadał co mam robić i ile na to hajsu wydałem. Nie leży w waszej gestii sprawdzanie mojego salda:)

 

Tak więc prosze o pomocne komentarze albo żadne, dziękuję.

Edytowane przez Virion_hd
Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu zdjął pady (o ile się da) bo wyglądają na  w miarę przyzwoite i kupił normalne słuchawki które potrzebują dobrych padów (np Superluxy HD330) zamiast się bawić w naprawy z zamiarem sprzedaży. Jak chcesz sprzedać za 150 naprawiane używane gamingowe słuchawki a nowe są za 220 to wątpię czy znajdziesz kupca. Poza tym załóżmy ze zapłacisz 100 złoty za dawce części poskładasz z dwóch jedną parę i sprzedaż za te swoje 150. Będziesz miał 50zł.  Sugeruje spróbować sprzedać za 50 zł w dziale uszkodzenie na allegro będzie szybciej i mniej zachodu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...