Skocz do zawartości

Meizu m2 note nie działa sklep play


Recommended Posts

Witam, mam taki problem że od jakichś 3 miesięcy nie działa mi sklep play na zasadzie takiej, że jak wejdę w aplikację to wyskakuję informacja "wymagane jest uwierzytelnienie. Zaloguj się na swoje konto google." Problem jest taki że ja jestem zalogowany, a taki komunikat wyskakuję, próbowałem rozwiązać ten problem poprzez pomoc online czy coś takiego ale nic to nie dało. W czym problem? Potrzebuję za aktualizować aplikację olx bo weszło karmienie psów a teraz nie da się tego zrobić przez komputer tak jak kiedyś, tylko przez apkę a nie mogę jej bez sklepu play za aktualizować. 

Link to post
Share on other sites

W jakim sensie jesteś zalogowany? Z tego co kojarze możesz też instalować aplikacje na smartfona przez stronę internetową. Spróbuj wejść na komputerze i się zalogować na to konto. Potem spróbuj wysłać instalacje na telefon przez stronę.

Link to post
Share on other sites

Jestem zalogowany na googlach i youtube jednocześnie a sklep play chyba jakoś współpracuje googlem i yt.

 

 

 

Jak wchodzę w aplikację sklepu play wyskakuje mi coś takiego

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161201/9ca35dd3081e8e3b9f35373a47ef201e.jpg

 

 

 

po wciśnięciu ponów próbe wyskakuje to

 

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161201/9af802a353d60704878718069844f8ea.jpg

 

 

 

 

 

i można tak klikać w nieskończoność

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez kincu
Link to post
Share on other sites

buziaczek.pl?

W tym leży wina, pełna korzyść z usług google tylko i wyłącznie na koncie gmail i to od jakiegoś czasu, sam tak miałem z pocztą o2/onet ;]

Także rób maila na gmail i będzie cacy :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nowy problem jest taki że przy zakładaniu konta gmail tworzy się całe nowe konto google, przez co do mojego starego konta google z mailem od onetu nie mogę zmienić maila na gmail ponieważ jest on przypisany chyba do nowego konta google które się wytworzyło wraz z gmailem. Co muszę zrobić żeby zmienić tego maila na gmail?

 

 

 

Właśnie ogarnąłem tą sprawę z mailem, i już nie posiadam na swoim koncie mailu z onetu tylko z gmaila. I problem dalej jest ten sam, nawet w sklepie play nie zmienił się mail tylko dalej jest kinkic@buziaczek.pl mimo tego że już mam z gmaila. Restarty telefonu, ponowne logowania nie pomagają. 


Do zamknięcia, po ponownym zainstalowaniu sklepu play wszystko działa. 

Edytowane przez hiszpanu
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...