Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon do 1100 zł. Może Huawei P9 Lite??

smartfon gps alcatel idol 4 huawei p9 lite

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bobik00

bobik00
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 20:28

• mój budżet : 1100 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklepy internetowe, allegro, może elektomartket
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4.5 - 5,5 
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : internet, sporadycznie gry i fotografowanie, do aplikacji sportowych, np. endomondo
  • najważniejsze wymagania : płynnie działający system, dobry GPS do aplikacji typu endomondo i nawigacji, LTE - bardzo ważne
  • wymagania dodatkowe: rozdzielczość powyżej 400 ppi i żyroskop żeby można było trochę w VR się pobawić ale nie jest to konieczne

Myślałem o alcatelu idol 4 albo huaweiu p9 lite.

Fajnie jakby ktoś kto posiada te telefony albo używał wypowiedział się co o nich sądzi i jak działają.

Z góry dziękuje za pomoc.

• 0

#2 napierniczak321

napierniczak321
  • Gaduła

• 289 postów
  • Miejscowość:Grudziądz/3miasto

Napisano 29 listopad 2016 - 20:36

Trochę szukałem informacji na temat Huawei p9 lite i dowiedziałem się, że nie ma żyroskopu.

• 0

#3 bobik00

bobik00
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 20:47

Żyroskop, tak samo jak ponad 400 ppi, nie są mi niezbędne. Jeśli tel jest fajny to się obejdę bez nich

• 0

#4 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3589 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 22:06

W takim razie szukaj P9 Lite, z 3 GB RAM, na allegro, są to telefony z innej dystrybucji (zagranicznej), ale Huawei odpowiada na to tak

Spoiler

• 0

Spoiler

#5 przemekb22

przemekb22
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 10:25

Myślę, że każdy z wymienionych telefonów spełni Twoje oczekiwania. Mógłbym tutaj zachwalać Idola 4, jako jego posiadacz, ale tego nie zrobię. Jedyne, co Ci mogę zasugerować, jeśli zdecydujesz się na P9 Lite, to szukanie wersji z 3 GB RAM, bo uwierz, że 1 GB więcej robi różnicę.

• 0

Q8300 2.5@3.25 || Foxconn P35ax-s || 2x2GB A-Data Extreme 800@1000 || MSI GTX650 Ti || Seagate 500GB || BQ L7 530 || LCD Samsung T220

#6 destinyangel

destinyangel
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 15:00

Z polecenia użytkowników z tego forum kupiłam Huaweia p9 lite. Dobry telefon, nawet bardzo dobry. Jakość zdjęć zaskoczyła mnie pozytywnie. Jestem bardzo wymagającą osobą, jeśli chodzi o ten temat, także to na plus. Działa sprawnie. Mam go stosunkowo krótko, aby zachwalać, ale to, co rzuciło mi się w oczy to mało wydajna bateria. Może to przez moje użytkowanie bo praktycznie cały dzień jestem podłączona pod wi-fi lub dane komórkowe, ale te 20h wytrzymuje :) Jeszcze to, co jest dla mnie znakiem zapytania, a może to być ważną kwestią (a może ktoś zna odpowiedz na to pytanie) - nie wiem jak i czy w ogóle można przerzucać aplikacje z pamięci wewnętrznej na zewnętrzną. Nie znalazłam takiej opcji (LG i Samsungi na pewno mają takie opcje). 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfon, gps, alcatel idol 4, huawei p9 lite

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych