Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry,

Szukam laptopa, poniżej podaję oczekiwania:

 

  • Zastosowanie komputera : słuchanie muzyki, grafika 2D (Ps, Id, Ai)
  • Maksymalna kwota : 2500 zł 
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : na dniach
  • Których części potrzebuję : tylko laptop
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : ---
  • Specjalne wymagania : brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Inne : mógłaby być matowa matryca

Z góy dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cześć, sam szukam laptopa w podobnej cenie. Ja waham się pomiędzy dwoma, może i Tobie się spodobają

 

ACER Aspire F5-573G-52M7 (NX.GD4EP.013) i5-7200U 4GB 1000GB GF940MX W10 --->> 2 499 zł

W tym laptopie nie ma matrycy IPS, i ma baterię tylko 3000 mAH, co starcza według użytkowników na przeglądanie internetu na około 3 godziny. Ma szeroki prawy shift i trochę ciemniejszą matryce.

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-acer-aspire-f5-573g-52m7-nx-gd4ep-013-,id-744419#tab_description

 

Lenovo IdeaPad 510-15IKB i5-7200U 4GB 1TB GF940MX W10 (biały) --- >> 2 849 zł (284,90 zł x 10 rat 0%)

Laptop posiada matryce IPS z przyzwoitymi kątami i dobrą jasnością, choć rewelacji nie ma. Mankamentem dla mnie jest wąski shift, który jest za strzałką górną, nie wiem czy przy pisaniu nie było by ciężko w niego trafić. Ja piszę dużo, dlatego to dla mnie ważne :) Bateria jest mocniejsza według danych z innych stron jest to coś koło 5000 mAH co daje przy takim samym poborze prądu z racji takich samych podzespołów (ale też nie do końca) daje około 1,5- 2 godzin więcej pracy niż a Acer 

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-510-15ikb-i5-7200u-4gb-1tb-gf940mx-w10-bialy.bhtml

 

Jeśli chodzi o Asusy to trzeba wybierać w sklepie, mają słabe matryce. Dla mnie to wykluczający aspekt, bo jak się używa laptopa to się patrzy na matryce. Komfort pracy musi być, ale jeśli ktoś by mi pokazał model z przyzwoitą matrycą to dlaczego nie :) 

HP po nowym roku będą nowe chyba wchodzić G5 czy jakoś tak, bateria się wymienia, i można kupić dodatkową do plecaka schować. Teraz mało, który producent tak robi, chyba jeszcze dell.

 

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru !

 


 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...