Skocz do zawartości

Recommended Posts

ShotX ma przeciętny aparat, nie dostanie nowego Androida, ma słaby czytnik linii papilarnych.

A5 2016 - aparat ok, średni czytnik linii papilarnych, bdb bateria

P9 Lite - chyba najlepszy z tych wszystkich (A5 2016 ma lepszy tylko ekran AMOLED, lepsze wykonanie), bdb aparat, bateria, bdb czytnik linii papilarnych, dostanie Android 7

 

Jaki masz maksymalny budżet?

Link to post
Share on other sites

Maks 1150/1200zł, im taniej tym byłoby lepiej dla mnie, najlepiej poniżej 1000zł. 

 

ShotX ma przeciętny aparat, nie dostanie nowego Androida, ma słaby czytnik linii papilarnych.

A5 2016 - aparat ok, średni czytnik linii papilarnych, bdb bateria

P9 Lite - chyba najlepszy z tych wszystkich (A5 2016 ma lepszy tylko ekran AMOLED, lepsze wykonanie), bdb aparat, bateria, bdb czytnik linii papilarnych, dostanie Android 7

 

Jaki masz maksymalny budżet?

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

*Miałaś
Ja również wybrałbym P9 lite. Jest bardzo dobrze wykonany. Śmiga bardzo szybko, czytnik linii papilarnych działa bardzo sprawnie. Aparat jest ok. Po zmroku może nie najlepiej sobie radzi. A5 ma trochę lepszą optykę oraz ekran, ale całościowo lepiej wypada P9 lite biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość. Poleciłem ten sprzęt swojej partnerce i jest bardzo zadowolona. Kupiła go za 900 +

Link to post
Share on other sites

Troche tu czegoś nie rozumiem.

 

zależy mi przede wszystkim na dobrych zdjęciach, dobrym wyświetlaczu, mocnej baterii i fajnym wykonaniu telefonu

Samsung a5 2016 ma lepszy aparat jak wspomniano wcześniej, lepszy wyświetlacz, mocniejsza baterie (http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/huawei-p9-lite-czarny-vs-samsung-galaxy-a5-2016), lepsze wykonanie. Zatem wszystko czego chciała wiec oczywiscie polecamy huawei p9 lite... . Samsung jest jedynie słabszy wydajnościowo ale

 

Telefon służyć mi będzie głównie do robienia zdjęć, dzwonienia, pisania, surfowania po internecie

wiec do tego bez problemu wystarczy. Według mnie warto dać te 100zl wiecej.

Edytowane przez mikesz555
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...