Skocz do zawartości

Huawei P9 lite vs Alcatel Idol 4 co lepsze?


Recommended Posts

Cześć zastanawiam się nad kupnem telefonu w przedziale cenowym 1000-1200zł .

Myślałem sam nad dwoma telefonami Huawei P9 lite i Alcatel Idol 4 i to chyba najlepsze telefony w tym przedziale cenowym tylko teraz pytanie który lepiej wybrać bo zastanawiam się od dłuższego czasu i dalej nie wiem który będzie lepszym wyborem

Głównie oczekuje od telefonu:

-Wydajności 

-Bardzo dobrego aparatu Tylniego jak i przedniego (Bardzo dobrego na tą półkę cenową)

-Dobrej bateri

Telefon używam głównie do przeglądania internetu,FB,OGlądania filmów i grania w gry.

 

Mam też zamiar kupić sobie okulary vr i nie wiem czy Huawei P9 lite jest przystosowany do tego.

 

Jeżeli w tym przedziale cenowym jest jakiś inny lepszy telefon to proszę pisać. 

 

Proszę o pomoc!!! 

Link to post
Share on other sites

 

 

Bardzo dobrego aparatu Tylniego jak i przedniego (Bardzo dobrego na tą półkę cenową)

 

 

Alcatel Idol 4

Zapomnij, Idol 4 robi tragiczne foty jak ten tą półkę cenową.

 

 

Mam też zamiar kupić sobie okulary vr i nie wiem czy Huawei P9 lite jest przystosowany do tego

Nie jest, nie ma żyroskopu.

 

Oprócz P9 Lite godne uwagi są Moto X Play / A5 2016 / Redmi Note 3  

Link to post
Share on other sites

Dodam coś od siebie, bo mam Idola 4, a kuzyn P9 Lite i sprawa wygląda tak:

 

aparat  w obu bardzo podobny i nie zgodzę się z twierdzeniem, że jest tragiczny. W ciemnościach w trybie ręcznym Idol robi o wiele ładniejsze foty niz P9 Lite. Można to nawet na filmikach w yt zobaczyć. W świetle dziennym jest po prostu dobrze, nie ma się czego powstydzić zarówno jeden, jak i drugi model.

 

wydajność - w benchmarkach P9 Lite wypada nieznacznie lepiej, natomiast w codziennym użytkowaniu Idol jest szybszy i płynniejszy, bo nie laguje w ogóle i działa po prostu lepiej, jak urządzenia z wyższej półki i widać tutaj, że 3GB RAMu robi robotę. Dodam, że porównanie odnosi się do P9 Lite z 2 GB RAM, a wiemy, że są też z 3 GB.

 

bateria - tutaj zwycięzca jest jeden i jest to P9 Lite choć bateria w Idolu też nie jest zła.

 

Poza tym wszystkim Idol ma nowoczesne moduły łączności, żyroskop oraz szybkie ładowanie, które nie występuje u konkurenta.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...