Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale wersja 32 omh byłaby ok? Ewentualnie te reloopy , co do integry niby jakaś siłę ma, recenzje i opinie naprawdę różnią się w tym temacie, pokręcone to trochę ale każdy ma inne ucho ;)

Chciałbym coś dobrego, zawsze taniej te 450 zł, potem może jakiś dac do 200 zł i będzie bajka

Na audiofanatyku gość zawsze poleca kupić lepsze słuchawki, potem uzbierać i dokupić dac? Bo nie zawsze musi być potrzebny

 

Edytowane przez adrian.nowakowsk
Link to post
Share on other sites

To kup shp-1 i do tego S.M.S.l M2 IMO lepiej w mniejszej kasie lepsze źródło a tańsze słuchawki wszystko też zależy czego oczekujesz alt DT 770 to typowo przerost treści nad formą do intentegry

Czytając opinie zwróć uwagę na jakim źródle kto to testuje bo to ma ogromne znaczenie opinia o DT na integrze a na źródle za 1000 to diametralna różnica

Link to post
Share on other sites

Na audiofanatyku gość zawsze poleca kupić lepsze słuchawki, potem uzbierać i dokupić dac? Bo nie zawsze musi być potrzebny

 

Każdy tak powinien robić, bo to daje pewne możliwości ograniczania wydatków. Tylko problem jest taki, że niektóre słuchawki na tyle słabo zagrają na integrze, że nie będziesz widział sensu, żeby im dokupić mocniejsze źródło. Czasem się okazuje, że to mocniejsze źródło jest wręcz wymagane, bo integra kaleczy słuchawki i przez to mogą się wydawać słabe. Mając już lepsze źródło, można lepiej określić całokształt słuchawek, a nie tylko ich synergię z integrą.

 

Nie ma szans, żeby Battelfield zrobił krzywdę HM5... nie wiem, gdzie one się niby gubią, miałem je kilkukrotnie i czegoś takiego bym on nich nie powiedział. Prędzej powiem, że dla mnie są dość nudne w graniu, bo bas niezły, ale bez jakiegoś podbicia, a średnica i góra wyrównana, przez co słuchawki grają dość płasko. W każdym razie dla wielu są to bardzo fajne słuchawki.

Link to post
Share on other sites
Na audiofanatyku gość zawsze poleca kupić lepsze słuchawki, potem uzbierać i dokupić dac? Bo nie zawsze musi być potrzebny

Trochę wyrwane z kontekstu, ale w praktyce różne rozwiązania można przewidzieć. Są np. wzmacniacze takie, od których, przy odpowiednich promocyjnych cenach można rozpocząć budowę toru audio. Czy wszelkiej maści sprzęty dobrze reagujące na wiele słuchawek. W ten sposób zakupiłem Aune S16 ,dogaduje się z różnymi słuchawkami,bardzo jasnymi czy bardzo ciepłymi.   

 

Jednak na pewno wybrać dobre słuchawki na integrze,niż dobre źródło i słabe słuchawki. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem, i czytam, lecz kiedy pojawiła mi się wersja 32 to każdy kto je ma, uważa że dobrze grają jak na integrze i na telefonie, a hm5 czytałem że czasem gubią się jak jest zamieszanie, więc battelfield może im zrobić krzywdę

Battlefield nie jest wymagający i nie zrobił bajzlu słuchawkom. O to się nie martw. Przegrałem w bc2 i bf3 na hm5 (na integrze także) i nic nigdy nie gubiły.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...