Skocz do zawartości

Laptop 13,3" do pisania stron HTML CSS ect.


Recommended Posts

Witam. Szukam laptopa 13,3" głównie do pisania stron w HTML i CSS, czasami jakieś programowanie. Będę na nim używał Windows 10. Programy, które używam na co dzień to sublime text, do programowania visual studio, pycharm. Czasami też obrabiam zdjęcia w Lightroomie i Photoshopie(na drugim ekranie), więc zależy mi na wydajności działania tych programów. Wymagania to dobra matryca FHD, mocna bateria (będzie dużo używany poza domem), raczej czarny kolor (nie biały), dysk ssd min 240. Ważne też by był lekki. Cena max to około 2800. 

 


 

Nie znam się za bardzo na sprzęcie by to ocenić, ale jest tu i7 5 gen, a są też takie acery z i5 6 gen, nie wiem który z nich będzie lepszy.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Wznawiam temat po czasie, nastąpiło kilka zmian, budżet to niestety 2500 zł, zależy mi na tym samym, jednak nie będę używał sprzętu do zdjęć, czasami do grafiki w PS, jak to przy pisaniu stron (na zew. ekranie). Nie potrzeba mi sprzętu z topowej półki, po prostu coś co pozwoli mi na mobilność i komfortową pracę i zmieści się w budżecie.

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecam Della Latitude E3350 - To jeden z budżetowych laptopów Della, ale jak na Della przystało sprzęt bardzo wysokiej klasy pod każdym względem, polecam poszukać modelu z i5 5200u, 8gb ramu i SSD. Dużo lepiej się spiszę od jakiegoś Acea, Asusa i innych naprawdę słabych bzdet. Dell to większy pewniak. :) Wydajność identyczna, a jakość wykonania i sama żywotność sprzętu na przestrzeni lat sporo większa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...