Skocz do zawartości

Karta graficzna do FIFA17


Recommended Posts

Już robiłeś taki temat może po innym loginem, czy ty trolujesz masz lapka w którym nie wymienisz grafiki, no chyba że jakiś cudem masz miniPCI-Ex ale znalezienie grafiki do twojego modelu lapka graniczy z cudem. Kup sobie konsole i będzie po płaczu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze tamten temat był inny, pod tym samym loginem ;) był o innej sprawie. Po to jest forum żeby się pytać, ja nie jestem komputerowcem tylko się pytam normalnie. Nie możesz normalnie odpowiedzieć jak człowiek, że nie da się wymienić karty tylko musisz robić nie wiadomo jaki szum. I nikt tu nie płacze. I nie, nie kupie konsoli bo Ty tak chcesz. Bo mi się one nie podobają, bo nie lubię, bo mi szkoda kasy której nie mam tyle. Jak napisałeś 1900 postów takiego pieprzenia i wywyższania to współczuje ludziom którzy to musieli czytać. Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Temat był o tym samym że ci sięnie uruchamia i ludzie tam się inni też wypowiadali, że masz lapka do pracy a nie do gier z grafiką do zastosowań pro, gdzie ja to też pisałem. Nie pajacuj bo widzę że nie TRYBISZ! Chcesz grać to kup komputer a jak nie chcesz się co roku martwić czy mi coś pójdzie na lapku sprzed dekady to kup sobie konsole. Kupujesz grę, wkładasz i działa. Plączesz tak samo jak by Polak pojechał gruchotem typu jakiś GOLF 3 i płakał że nie może wjechać do Centrum Berlina bo jego fura nie spełnia Emisji Co2, i za wszelką cenę chciałby to obejść i wjechać swoim gruchotem. Koniec tematu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...