Skocz do zawartości

Drukarka kolor, do 800zł, niewielki koszt wydruku.


Gość xRtest0

Recommended Posts

Poszukuję uniwersalnej drukarki ze skanerem. Powinna być tania w eksploatacji. Wymagana jest obsługa wydruku w kolorze i monochromatycznie. Nieistotne są: łączność bezprzewodowa, wyświetlacz, drukowanie sieciowe, dwustronne, drukowanie z nośnika itp. Potrzebuję zgodności z systemami z rodziny Linux.

 

Lista:(propozycje mile widziane)

Brother DCP-1520 (słaba jakość kolorowego wydruku)

Epson L355

Epson L455

Brother DCP-j100 (słaba jakość kolorowego wydruku)

HP-P1102W (laserowa, brak koloru)

 

Myślę raczej nad drukarką atramentową. Drukuje niewiele, regularnie. Urządzenie nie może wymagać stałego podłączenai do prądu w celu czyszczena głowicy. Czy system stałego zasilania w atrament będzie w takim razie właściwy?

 

Posiadam drukarke Canon PIXMA MP250. Nie sprawia problemów. Największa wada to wygórowany koszt ekspolatacji.

 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

System ITS nie wymaga stałego zasilania więc wg mnie śmiało idź w te urządzenia. Koszt wydruku jest naprawdę niewielki, te butelki oryginalne epsona masz w granicach 30 zł/ szt a wydajność 3-4 tys stron wydruku, niektóre tonery do laserówek nie są tak wydajne, średnio 1500 str a cena dużo wyższa. 

Link to post
Share on other sites

Na dniach będę sprzedawał swoją Epson L800 z pełnymi bakami wszystkich tuszów + zapasem. Gwarancja do listopada 2018 roku :)

Stan idealny - pełen BOX, oryginalny karton, nowa tacka CD/DVD itp.... 

 

Koszty wydruków śmieszne. Ja zdążyłem przez rok zużyć jeden komplet wszystkich tuszów. Taki jest przebieg drukarki...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli drukujesz niewiele to raczej bym tutaj laserówkę sugerował, ewentualnie coś z brothera atramentowego (podobno brothery mają jakieś funkcje samoczyszczenia). Te Epsony, które wymieniłeś niezłe, zamienniki tuszy mają całkiem niedrogie, ale przykładowo brothery mają sporo tańsze :D Ciężko mi Ci tutaj coś konkretnego zasugerować spośród tych modeli, które wymieniłes, stawiałbym mimo wszystko jednak na solidnego Brothera DCP-j100. Bardzo tani w eksploatacji. dobre zamienniki stoją po około 15zł w sklepach w necie, porównaj w jakiejś porównywarce albo zobacz w dobretonery.pl , ja tam zamawiałem do swojego brothera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...