Skocz do zawartości

Gtx 1060 3/6 gb czy może 970?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ememiks,

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Jest to mój pierwszy post na forum, żadnego takiego nie znalazłem więc pytam.

Czy warto jeszcze brać kartę GTX 970 4gb, czy kupić 1060 3gb?

I czy warto dopłacić do 1060 6gb?

Bo nie wiem czy 3gb wystarczy, a cena nie ma większego znaczenia.

Proszę ślicznie o pomoc:)

Edytowane przez Przemios
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Witam

 

Jeśli cena dla Ciebie nie ma znaczenia to gtx 1060 6gb najlepiej msi kultura pracy. Zakup gtx 970 jest dobry jako karta przejściowa albo jeśli nie potrzebujemy więcej ramu i liczy się cena. Sam zakupiłem po kilka miesięcy gtx 970 używanego za 900zł giga byte g1 i super karta wcześniej miałem r290 stock. 

Miałem tylko używać tej karty kiedy ustabilizuje się rynek rx 480 ale nie widzę sensu jej sprzedawać  i poczekam może na vege od amd.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podaj resztę sprzętu, rozdzielczość monitora i konkretny budżet.

Nie mam konkretnego budżetu, cena nie ma większego znaczenia i zastanawiam się nad którąś z tych kart.

Procesor: AMD FX-6350 sześciordzeniowy

1336x768

GeForce GTX 750 Ti.

Chcę się dowiedzieć, czy warto jeszcze na jakieś przynajmniej 2 lata brać 970 4gb czy 1060 3/6gb.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Jeśli cena dla Ciebie nie ma znaczenia to gtx 1060 6gb najlepiej msi kultura pracy. Zakup gtx 970 jest dobry jako karta przejściowa albo jeśli nie potrzebujemy więcej ramu i liczy się cena. Sam zakupiłem po kilka miesięcy gtx 970 używanego za 900zł giga byte g1 i super karta wcześniej miałem r290 stock. 

Miałem tylko używać tej karty kiedy ustabilizuje się rynek rx 480 ale nie widzę sensu jej sprzedawać  i poczekam może na vege od amd.

Dziękuję, prawdopodobnie wezmę GTX 1060 sześciogigową wersję.

MSI chyba nie ma backplate, a on dużo daje, więc prawdopodobnie wypadnie na 1060 od Gigabyte.

Dzięki za odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Proca to spokojnie możesz też wziąć używanego i5 3470 do tego płytę i w 500/600 zł możesz się zmieścić a proc wystarczy spokojnie do gtx 1060. Gtx 1060 3GB też nie jest złym wyborem jak byś planował na nim siedzieć maks 2 lata. A kilka setek w kieszeni jest na upgrade płyty i proca.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...