Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam wrażenie, że qpady zostały ominięte :D Myślę, że jednak warto zwrócić na nie uwagę, toż to beyerdynamici w najczystszej postaci :)

 

o qpady ciezko o odsluch stacjonarnie mowie o modelu 1339 - dla mnie jest to nic innego jak MMX300 tylko z innym logiem :) inna kolorystyka ;) ale moze sie myle

Link to post
Share on other sites

Qpady 1339 czyli MMX300, to nic innego, jak DT770 32Ohm tylko w obudowie "Manufaktur"

 

 

Cayin HA3, miałem i jak dla mnie to przewartościowany sprzęt. Na początku niby mi się podobał, ale jak porównałem sobie jego granie z SC808 oraz MDACiem wypadł dość blado. Na mp3store było pewne wąskie grono entuzjastów tego DAC/AMPa, ale poza nimi chyba nikt się do tego sprzętu nie przekonał, a przynajmniej nie jest to sprzęt polecany w pierwszej, drugiej, czy trzeciej kolejności :)

Link to post
Share on other sites

Adiv te qpady kosztują 1000, a i łatwo je wyrwać nowe za 700-900.

dokładnie ;)

 

byłem dziś na odsłuchu DT770 i kozak :) pasują mi bardzo, jedynie chcialbym jeszcze zobaczyc Audio-technici ale to w tygodniu ;)

 

mam do kupienia z 3 letnią gwarancja MMX300 za 850zł i Qpady za 900zł - obie sztuki nowe, nie używane i się zastanawiam czy kupić jakby coś DT770 czy już którąś wersje z mikro, bo maja to być typowe słuchawki do komputera tylko... 

 

myślę jeszcze o tym AIM SC808 czy będzie tak samo kolidować jak SB Z ktory jest niby za blisko grafiki, czy od razu kupić sobie po prostu jakiś wzmacniacz za około 500zł na początek a temat dźwiękowej olać 

Edytowane przez Madprox
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Słuchawki można kupić za cenę o wiele niższą... Świetny model można znaleźć w ofercie sklepu internetowego  (są wyposażone w niemiecką kartę dźwiękową, dzięki czemu jakość dźwięku jest naprawdę dobra). Kosztują niecałe 120 złotych, więc myślę, że są warte uwagi.

 

/ propozycja odbiega od założeń wątku / worm

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Słuchawki można kupić za cenę o wiele niższą... Świetny model można znaleźć w ofercie sklepu internetowego https://blackwhite.tv/Sluchawki-Sharkoon-Skiller-SGH2-p490 (są wyposażone w niemiecką kartę dźwiękową, dzięki czemu jakość dźwięku jest naprawdę dobra). Kosztują niecałe 120 złotych, więc myślę, że są warte uwagi.

A poruwnywałeś je z? Skoro twierdzisz że są tak dobre. I nie niemiecka tylko chińska jak się mylę to mnie popraw. Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

tak bede kupować DT770 lub którąś wersje z mikrofonem - qpad qh1339 lub beyer mmx300, qpady spoko a roznica 200-300zl a mam spokoj tylko na ta chwile czaje sie na monitor jeszcze 144hz wiec sluchawki kupie jakos w grudniu ;)

 

mam dt770 w pracy, z ciekawości sobie na nich pograłem i gra się bardzo przyjemnie. Mocno izolują od otoczenia, więc  do gier są w sam raz a i sporo używek jest na rynku w prawie nowych jak chcesz z mikrofonem mmx300 też do 500 zł da się kupić, nawet jeden użytkownik ciągnął sztukę z UK. 

Senki game one dla mnie to tandeta, miałem je w rękach i kompletnie mi nie przypasowały a te ATH gamingowe są za drogie, więc z tymi beyerami imho idziesz w dobrym kierunku.

Qpady 1339 czyli MMX300, to nic innego, jak DT770 32Ohm tylko w obudowie "Manufaktur"

 

 

Cayin HA3, miałem i jak dla mnie to przewartościowany sprzęt. Na początku niby mi się podobał, ale jak porównałem sobie jego granie z SC808 oraz MDACiem wypadł dość blado. Na mp3store było pewne wąskie grono entuzjastów tego DAC/AMPa, ale poza nimi chyba nikt się do tego sprzętu nie przekonał, a przynajmniej nie jest to sprzęt polecany w pierwszej, drugiej, czy trzeciej kolejności :)

 

heh miałem to samo, po pierwszym kontakcie z HA3 byłem całkiem zajarany, ale w miarę jak osłuchiwałem inne sprzęty to mi przeszło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...