Skocz do zawartości

Smartfon z dobrym przednim i tylnym aparatem do 850zł maks 5cali


Recommended Posts

Witam, proszę o radę. Jaki telefon wybrać, żeby miał dobry aparat przedni i tylny (brak szumów, dobre zdjęcia przy słabym oświetleniu itp.) mieszczący się w budżecie 850zł i mający maksymalnie 5cali. Chińczyk odpada, ponieważ miałam chiński telefon i laptop i mam uraz, ponieważ nie służyły mi zbyt dobrze (może miałam pechowe partie), Lumii również nie chcę. Zależy mi też na dobrej baterii. Telefon służy mi głównie do robienia zdjęć, prowadzenia rozmów, siedzenia na facebooku i w necie. Proszę o pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie w tej cenie to bardzo ciężkie.

 

Ewentualnie chyba że pomyślisz od 

http://www.x-kom.pl/p/331539-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-3s-32gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

Jak wszędzie zdarzają się wadliwe serie, aczkolwiek jak chcesz coś dobrego a taniego to najlepiej wypada. Warto dodać ze X-kom ofeicjalny sprzedawca, serwis też jest w Polsce.

Link to post
Share on other sites

Wydajność 

P8 > P9 Lite > J5 2016

 

Bateria 

P9 Lite > J5 2016 > P8

 

Wykonanie

P8 (aluminium, metal) > P9 Lite (plastik), J5 2016 (plastik + metalowa ramka)

 

Aparat 

P8 > P9 Lite > J5 2016

 

Aktualizacje

P9 Lite (dostanie tylko Androida 7) > J5 2016 (jest jakaś szansa, że Samsung go zaktualizuje do wersji 7, bo starszy model dostał Marshmallow, ale to też będzie ostatnia aktualizacja) > P8 (Androida 7 ma nie dostać, ostatnią aktualizacją był Marshmallow 6.0)

 

Z tych wybrałbym P9 Lite, szkoda, że nie jest lepiej wykonany i nie ma 3 GB RAM, ale ma za to bdb baterię, zbliżony aparat do P8, chociaż nocą jest słabszy, dostanie aktualizację, ma fajny czytnik linii papilarnych.

Lub szukaj A5 2016, który jest zbliżony do P9 Lite, jest lepiej wykonany (szkło, aluminium)

Link to post
Share on other sites

Wydajność 

P8 > P9 Lite > J5 2016

 

Bateria 

P9 Lite > J5 2016 > P8

 

Wykonanie

P8 (aluminium, metal) > P9 Lite (plastik), J5 2016 (plastik + metalowa ramka)

 

Aparat 

P8 > P9 Lite > J5 2016

 

Aktualizacje

P9 Lite (dostanie tylko Androida 7) > J5 2016 (jest jakaś szansa, że Samsung go zaktualizuje do wersji 7, bo starszy model dostał Marshmallow, ale to też będzie ostatnia aktualizacja) > P8 (Androida 7 ma nie dostać, ostatnią aktualizacją był Marshmallow 6.0)

 

Z tych wybrałbym P9 Lite, szkoda, że nie jest lepiej wykonany i nie ma 3 GB RAM, ale ma za to bdb baterię, zbliżony aparat do P8, chociaż nocą jest słabszy, dostanie aktualizację, ma fajny czytnik linii papilarnych.

Lub szukaj A5 2016, który jest zbliżony do P9 Lite, jest lepiej wykonany (szkło, aluminium)

Super, dziękuję za konkretną odpowiedź. W takim razie pomyślę nad zakupem P9lite lub A5 2016.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...