Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aparat za 2k

2000zł aparat cyfrowy zdjęcia fotografia 2k amator jakość cena

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 lesio114

lesio114
  • Amator

• 27 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 23:39

Witam,

Nie za bardzo jestem na bieżąco z światem fotografii, Sam używam sprzętu półprofesjonalnego i w pełni nie potrafię się nim obsłużyć jeszcze. Jenak, moja siostra ma do przeznaczenia 2tyś zł na aparat cyfrowy. Nie ma żadnego zacięcia do tego, aby się uczyć fotografii. Chce po prostu wydać te pieniążki na sprzęt, na którym będzie robić zdjęcia na automatycznych ustawieniach. Proszę więc was o pomoc w doborze sprzętu do 2000 zł.

Tak jeszcze nadmienię, nie zamierzamy oszczędzać, Jest przeznaczona kwota i w granicach tej ceny ma być zakupiony sprzęt. Może być z torbą itp jak najbardziej. Byle by nie kupić czegoś gorszego, jak w tej cenie jest coś wyższych lotów.

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 6894 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 12 listopad 2016 - 23:59

Sony RX100 chyba, że gdzieś jeszcze kupisz Fuji X30.

• 2

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 lesio114

lesio114
  • Autor tematu
  • Amator

• 27 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 00:56

Znajdzie się coś jeszcze na tym poziomie u konkurencji wartego porównania?

ja poczytałem, że do trybu auto lepszy może okazać się CANON POWERSHOT G9 X

Użytkownik lesio114 edytował ten post 13 listopad 2016 - 01:30

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 6894 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 07:07

To kupuj. Tylko później nie płacz.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 Bambo1983

Bambo1983
  • Gaduła

• 424 postów
  • Miejscowość:Kraków / Tarnów
  • 3DMark 06:ok. 0.

Napisano 13 listopad 2016 - 11:15

http://www.cyfrowe.p...h-mega-ois.html

Można narzekać, że ciemne szkło, że to, że tamto, a w tej cenie to pewnie najlepszy wybór... może i trochę z grubszej 'rury', ale nie ma szans, żeby na jakość zdjęć narzekać, jest szeroki kąt, zakres wystarczający, matryca tak bardzo nie szumi. A jak ktoś się zajawi bardziej to można z łatwością nowe szkła dokupić, a jak nie, to wbrew pozorom powinien się szybko zestaw sprzedać.

• 0

#6 ratmed0000

ratmed0000
  • Gaduła

• 477 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 13:59

To kupuj. Tylko później nie płacz.

A czemu uważasz ze sony RX 100 jest lepszy od canon g9x ???

• 0

#7 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 6894 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 06:27

Obejrzyj sobie rzeczywiste testy w słabym świetle na yt.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 2000zł, aparat cyfrowy, zdjęcia, fotografia, 2k, amator, jakość, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych