Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Mam taki problem z niedawno zakupionym routerem i usługą internetu od dobrze znanego dostawcy netii, otóż problem polega na tym, że netiaspot, który został podłączony oraz skonfigurowany przez montera, w momencie gdy podłączy się do niego większą liczbę urządzeń, przestaje działać.Gdy do routera podłączone jest tylko jedno urządzenie, np komputer, raczej nie ma większych problemóz z siecią. natomiast jeżeli np. dodatkowo do sieci dołączy się telefon, wtedy kaplica, nie wiadomo z jakich przyczyn oba urządzenia tracą połączenie, tzn wskazują cały czas na dobrą siłe sygnału, ale nie da się nawiązać żadnego połączenia, przy pingowaniu gubi wszystkie pakiety. Sporadycznie zdarza się również, że urządzenia nie do końca widzą router, szczególnie telefony, non stop siec pojawia się i znika jakis czas aż do momentu uzyskania połączenia albo zresetowania routera. Na razie wstrzymałem się z wykonywaniem telefonów do netii z nadzieją, że otrzymam tu jakąś odpowiedź i poradzę sobie z tym problemem. Maciej jakieś pomysły co to może byc? Może po prostu netia sprzedaje takie buble jak netiaspot, które są po prostu do niczego? Zainwestować w jakiegos tp-linka na własną kieszeń?

 

 

Znalazłem podobnie opisany problem na elektrodzie, wychodzi na to że to chyba wina jakości routera od netii :/

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2468017.html#11770926

Edytowane przez kunzwott
Link to post
Share on other sites

 

 

Znalazłem podobnie opisany problem na elektrodzie, wychodzi na to że to chyba wina jakości routera od netii

Orange i Netia są z tego znami że dają badziew sprzęt made in Indonesia . Najlepiej zainwestuj w porządny router ADSL

http://allegro.pl/show_item.php?item=6586424631&utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=PLASmA_TP-Link

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...