Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Mam już taki trochę wiekowy TV Samsunga model chyba UE48H6400 gdzieś z przełomu 2014/215r i do tej pory w sumie działało wszystko w miarę ok: Netflix, Prime, HBO GO aż tu nagle w niedzielę  praktycznie z dnia na dzień po odpaleniu HBO GO wyszło info, że apka nie jest wspierane na tym urządzeniu... Okazuje się, że to jakaś grubsza akcja wycofywania aplikacji ze starszych urządzeń. Całe szczęście na konsoli jeszcze śmiga także nie jest źle ;)

https://naekranie.pl/aktualnosci/widzowie-skarza-sie-hbo-na-wycofanie-aplikacji-hbo-go-ze-starszych-telewizorow-1643116549

 

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, rafal12322 napisał:

UE48H6400

Miałem ten model. Po około 2 latach zaczęły pojawiać się ciemne plamy na matrycy :(

 

9 godzin temu, rafal12322 napisał:

po odpaleniu HBO GO wyszło info, że apka nie jest wspierane na tym urządzeniu...

8 marca (podobno) HBO GO ma zostać zastąpione przez HBO MAX, jest duże prawdopodobieństwo, że na starsze OS nie będzie odpowiedniej aplikacji, więc zaczęli wycofywać wsparcie już teraz.

 

Tak mi się wydaje.

Link to post
Share on other sites

Na to wychodzi... Trudno, zostanie konsola i przeglądarka :P

Godzinę temu, jacekgothic napisał:

Po około 2 latach zaczęły pojawiać się ciemne plamy na matrycy

U mnie niedawno pojawiły się u góry i na dole dwie takie fioletowe plamy. Pewnie podświetlenie zaczyna padać xD

 

Disney+ latem tego roku w Polsce. Można by rzec w końcu bo już niedługo wszystkie seriale miałyby po kilka sezonów a platformy dalej nie byłoby oficjalnie dostępnej. 

https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/01/26/disney-w-polsce-oficjalna-data-premiery-disney-plus-kiedy

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, rafal12322 napisał:

Trudno, zostanie konsola i przeglądarka

Możesz sobie tanio kupić jakąś przystawkę. Ja kupiłem po taniości Canal+ box 4K (2 miesiące canal+ online gratis), zmieniłem launcher na wolfa i mam pełnoprawny android TV. Można sobie instalować co dusza zapragnie z apkmirror :D Kupiłem tylko dlatego, że na TV LG JESZCZE! nie ma canal+ online...

https://forum.android.com.pl/topic/373592-launcher-manager-proste-wyłączenie-domyślnego-launchera-na-tv-boxie

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Czy wiecie jak będzie wyglądało przejście z HBO go na max?
Co prawda mam subskrybcję, ale mogę zrezygnować, bo interesuje mnie opcja kupienia w kablówce (jest taniej). A chce trochę przycebulić, kupić teraz w UPC z roczną umową za 19,99 licząc, że po zmianie na max cena zostanie. Dobrze kombinuję?

Link to post
Share on other sites

Jeśli komuś przypasował pierwszy sezon "Wychowane przez wilki", to niebawem na HBO GO kolejny.

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

9 marca w Canal+ online (które można mieć kupując paczkę lays'ów) pojawi się najnowszy sezon Dextera, "Dexter: New Blood", oraz pozostałe sezony.

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
17 minut temu, kubbak napisał:

Czyli koniec z wykupowaniem co drugi miesiąc.

Ale można w dwie osoby i po 10zł na łeb :D

 

Ciekawe ile osób na raz może oglądać :co:

Trzeba sprawdzić i zebrać "ekipę" :D

 

Już mam

 

" HBO Max zapowiada możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, brak limitu liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta, możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów, dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4k."

 

Czyli 3 osoby i po 7PLN na łeb

Link to post
Share on other sites

Jak będą to faktyczne profile jak w Netflixie/Prime to będzie można pomyśleć. Bo w Go można było mieć 5 urządzeń i 2 streamy jednocześnie ale bez żadnych profili i ze znikającymi listami odtwarzania xD

Link to post
Share on other sites

HBO ruszyło też z akcją mailingową, bo otrzymałem od nich powiadomienie.
Napisali że aktywacja będzie możliwa w dniu premiery, czyli 8 marca.
Zainstalowałem sobie apkę HBO Max, ale faktycznie jeszcze nie da się logować.
I ważne też jest to, że stałe jest 33% zniżki a nie kwota abonamentu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...