Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

20 godzin temu, Arnold napisał:

czemu nie ma

Ponieważ są mało popularne w Polsce.

vodplatformy-grudzien2021.jpg

 

.........................................................................................................................................................................................................................................

 

CANAL+ online już w chipsach rozdają :rotfl: Jak ktoś chce coś nadrobić, to wystarczy kupić paczkę Lay's.

Szczegóły: https://www.pepper.pl/promocje/kup-paczke-lays-i-odbierz-dostep-na-30-dni-do-canal-online-491062

Link to post
Share on other sites

Czyli najdroższe sa najpopularniejsze? Ja testowałem za darmo te Netflixy, Prime Video, HBO Go w okresach darmowych i owszem jak kogoś wciąfają tamtejsze seriale to niech płaci, ale płacić za to miesięcznie gdzie każdy ma po trochu filmów tylko i tak na prawdę jak chcesz coś obejrzeć bez reklam znanego to jest albo jedna część filmu, albo pierwsza i ostatnia jak np Wladca pierścieni w Netflixie  Jak bym miał płacić miesiecznie 100 zł i nawet tylkow  Full HD było by 98-99% filmów jak w takim Rakuten to bym placil bo to sie opłaca.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Arnold napisał:

Czyli najdroższe sa najpopularniejsze?

No, nie bardzo. Jak ktoś jest ogarnięty, to za grosze ogląda...

 

Netflix - 15zł za 4K ze znajomymi

Player.pl - za darmo z reklamami, lub ~50 za rok bez reklam (tyle płaciłem na jakiejś promce)

WP.pl - TV na żywo, więc pewnie mało opłacalne

HBO GO ~ 12zł ze znajomym

cda.pl - na upartego za darmo, jest okres próbny (14 dni)

TVP.pl :pokey: to uj wie i niech tak zostanie...

Canal+ online - za darmo z chipsami (dosłownie https://www.pepper.pl/promocje/kup-paczke-lays-i-odbierz-dostep-na-30-dni-do-canal-online-491062?page=10#comment-8999284)

Polsat box go - za darmo, wystarczy, że jakiś znajomy ma TV od polsatu

Amazon Prime Video - 49zł na rok

Viaplay - szajs, ale na upartego po 17zł ze znajomym

 

 

3 godziny temu, Arnold napisał:

to bym placil bo to sie opłaca

Człowieku, płać za co chcesz, Twoja kasa, Twój czas spędzony przed ekranem.

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Arnold napisał:

To nie mogę swojego zdania wyrazić??

Wyrażaj co chcesz, byleby zgodnie z regulaminem.

 

6 minut temu, Arnold napisał:

 ignorancie??

:rotfl:

 

BTW, te podwójne pytajniki, to w jakim celu?

Tak tylko pytam, z ciekawości (żebyś przypadkiem kolejnego focha nie strzelił :D)

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, jacekgothic napisał:

Zaakceptowałeś ten regulamin zakładając konto na forum, więc masz małe pole do manewru cfaniaczku

Akurat nie o to chodzi. Chodzi o sam fakt. Chcesz z jakiejś usługi korzystać w necie, akceptuj Regulamin, który nie powinien być ważniejszy od Konstytucji dającej Wolność słowa.

 

Nie obrazaj mnie kozaku.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Arnold napisał:

Nie obrazaj mnie kozaku.

Nie dość, że z fochem, to jeszcze obrażalski :rotfl:

 

3 minuty temu, Arnold napisał:

Akurat nie o to chodzi.

No chyba jednak o to, sądząc po Twojej poprzedniej wypowiedzi i cytacie...

 

17 minut temu, Arnold napisał:

To już nie jest co chce tylko jak karzemy. Co z wolnością słowa? Regulamin forum jest ponad Wolnością słowa

 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, jacekgothic napisał:

Regulamin forum jest ponad Wolnością słowa

Nie chce mi się :P , ale na dobrą sprawę sądzic by sie mozna jakby wygrać w Euro chakpoint :P Szansa jakaś jest.

 

Administratorz?

 

"Człowieku, płać za co chcesz, Twoja kasa, Twój czas spędzony przed ekranem. " - uraziło mnie to zdanie w jakikolwiek sposób i w związku z  tym autor zdania złamał Regulamin forum i co teraz? Reagujesz dopiero aż będzie wysyp raportów? Rozważysz, że może być ktoś na forum kogo to w jakikolwiek sposób uraziło?

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Arnold napisał:

Nie chce mi się :P , ale na dobrą sprawę sądzic by sie mozna jakby wygrać w Euro chakpoint :P Szansa jakaś jest.

Wyrywasz słowa z kontekstu, które zresztą sam napisałeś i jeszcze próbujesz mnie straszyć?  Ty się dobrze czujesz?

 

Godzinę temu, Arnold napisał:

Administratorz?

:co:

 

Godzinę temu, Arnold napisał:

"Człowieku, płać za co chcesz, Twoja kasa, Twój czas spędzony przed ekranem. " - uraziło mnie to zdanie w jakikolwiek sposób i w związku z  tym autor zdania złamał Regulamin forum i co teraz? Reagujesz dopiero aż będzie wysyp raportów? Rozważysz, że może być ktoś na forum kogo to w jakikolwiek sposób uraziło?

Bredzisz...

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

"Sweet home", kolejne koreańskie kino akcji, tym razem śmieszny horror.

 

 

W tym roku czeka nas rodzima baśń na Netflix, "Krakowskie potwory"

ZDJRUh6.png

Wikingowie: Walhalla premiera 25 lutego, Netflix.

 

 

Link to post
Share on other sites

Archive81 całkiem dobre, wciągnęło mnie od pierwszego odcinka. Jak ktoś lubi takie blairwitchowe czy paranormalne klimaty to mu się spodoba.

Historia całkiem spoko, bohater z początku trochę drętwy ale jako tako nie irytuje. Całkiem sprawie się to rozwija, szkoda tylko, że końcówka taka trochę na odwal się i zapowiadająca kolejny sezon ale zamykająca sprawnie całość jako jedną serię więc nie jest źle.

Było kilka gaf czy takich średnio mocnych reakcji bohaterów ale tak to jest w tym gatunku wiec można przymrużyć oko. Jak dla mnie takie 8/10.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...