Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Manhunt Unabomber - dobry serial. Dopiero teraz na niego wpadłem.

 

Też dopiero co skończyłem i naprawdę dobry. Teraz oglądamy Mindhunter. W bardzo podobnych klimatach (również o pracy FBI przy sprawach seryjnych morderców) akcja osadzona czasowo trochę wcześniej, co jeszcze dodaje mu smaczków kiedy postępowi funkcjonariusze zderzają się ze staroszkolnymi, zabetonowanymi agentami i policjantami. Naprawdę polecam. 

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Małżowina właśnie wspominała po skończeniu Unabomber'a, że jest drugi sezon i szukając na netflixie trafiliśmy na Mindhunter'a. Myślałem, że coś pomieszała bo to jednak inne seriale, ale jak widać dobrze gdzieś słyszała, tylko na netflixie jeszcze nie ma. 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

 

 

głupio było się przyznać, że jeszcze nie oglądałem.

 

Znaczy, dwa pierwsze sezony oglądałem. Dziś zaczynam trzeci.

Jeśli nie oglądałeś w ogóle, to trochę Ci zazdroszczę, obejrzysz całość bez dłuższych przerw :P

 

 "Perry Mason" na HBO Go, zapowiada się ciekawie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rNATvJMPZaA

Link to post
Share on other sites

Pytam, bo jeszcze nie oglądałem tak dobrego serialu, a nie chciałbym czekać pół roku na kolejny sezon :D

Oglądam po 3 odcinki dziennie i uważam, że S1 był świetny, S2 trochę gorzej (po 2 odcinkach), ale piszecie, ze S3 najlepszy, więc się wyrówna ;P

Link to post
Share on other sites

Ja tam przyznam szczerze, że o ile pierwszy i drugi sezon ogarniałem i były świetne to w trzecim po 5 odcinkach jestem pogubiony jak rodzynki w domowym cieście. Nie chcę spoilerować, bo widzę, że niektórzy mają dopiero przed sobą, ale liczę, że w końcówce się wszystko wyjaśni, bo na tę chwilę to nie licząc ogólnego zarysu dwóch frakcji i fabuły to kompletnie przestaje ogarniać kto, z kim, gdzie i po co. Nie ogarniam też, na ile niektóre wątki postaci wydających się pobocznymi są ciągnięte jako zapychacze, a na ile mają faktycznie znaczenie. 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Trzeci sezon jest zdecydowanie najbardziej pokręcony ze wszystkich trzech ale też jest takim dopełnieniem całości, zamyka wszystkie wątki i odpowiada w zasadzie na wszystkie pytania. Ja właśnie obejrzałem finałowy odcinek i mam totalny blow mind, muszę to przetrawić i poukładać w głowie oraz na pewno obejrzeć jeszcze raz całość albo i dwa razy  :-> Twórcy zaserwowali nam tutaj totalny rollercoaster, ja praktycznie każdy odcinek tego sezonu oglądałem cofając kilkakrotnie w niektórych miejscach starając się zrozumieć o co tu chodzi i z godzinnego odcinka robiło się nieraz 1,5h a nawet i  2h :P Najlepiej oglądać to jednym ciągiem od 1-3 sezonu wtedy może jest to bardziej zrozumiałe inaczej można się totalnie pogubić. Co nie zmienia faktu, że jako całość jest to arcydzieło, pokłony dla scenarzystów, że potrafili tak fenomenalnie posplatać wątki i różne przestrzenie czasowe tworząc z tego jedną spójną całość. Będzie mi brakowało tego serialu i tych świetnych postaci.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

jako całość jest to arcydzieło, pokłony dla scenarzystów,

Oj tak. Pełen podziw.

 

Właśnie skończyłem. Niesamowita opowieść, dająca tyle do myślenia o czasie i zagadnieniach z nim związanych.

Teraz trzeba jakoś żyć dalej :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...