Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Zajmowałem się kiedyś trochę product placement ale jak to w Pl wszystko było tak trochę na chama robione. Zauważyłem to w Ozark ale prawdę mówiąc nie wiem o jaki produkt może chodzić. Albo stary sue robię, albo mają tam jakieś przepisy że muszą coś takiego wstawić a swoją drogą to trzeci sezon Ozark mnie rozwalił. 9 odcinek szczególnie. Ostatnie 10 sekund 10tego tez

Link to post
Share on other sites
Ciekawe czy HBO GO przypadkiem również nie obniżyło jakości

Krakał, krakał i wykrakał. ;P

Maile rozsyłają, z takim fragmentem:

 

PRĘDKOŚĆ I JAKOŚĆ STREAMINGU

Ponieważ praca zdalna oraz edukacja domowa są w tym momencie priorytetem, systematycznie kontrolujemy przepustowość naszych łączy, aby nie obciążać sieci.

 

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites
Freud zapowiada się ciekawie. Czuć tam taki gęsty, mroczny klimat, zobaczymy co wyjdzie bo Netflix ostatnio lubi psuć seriale które początkowo fajnie się zapowiadają. 

 

 

Skończyłem pierwszy sezon. Dla mnie bardzo dobry.

 

 

Fajny mroczny klimat, wątek poboczny (konstabla) to fajne urozmaicenie. Trochę nie przemawiało do mnie to, że w pewnym momencie w serialu niektóre wydarzenia miały wręcz charakter paranormalny, a raczej to, że nie można było tych scen traktować jako przenośni, bo zostały ukazane w dość jednoznaczny sposób jako faktyczne wydarzenia. Co innego gdy oglądamy scenę po której wiemy, że tak naprawdę ukazuje nie realne wydarzenia, tylko obrazy świadomości bohatera, a co innego kiedy jakaś bohaterka jednym ruchem ręki hipnotyzuje człowieka zmuszając go do zabicia kompanów. Za to minus ode mnie, ale to raczej dlatego, że oglądając film o postaci historycznej spodziewałem się realizmu. Jak już o realizmie mowa, to plus ode mnie za osadzenie historyczne. Lubię kiedy serial pokazuje trochę życia z czasów o których nie mówi się zbyt wiele i nie są oklepane jak te mity o średniowieczu i rycerzach w pełnej zbroi płytowej.

 

 

Ogólnie bardzo polecam. 

 

e//jg  ;)

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Też skończyłem ostatnio Freuda i dla mnie bomba. Gęsty mroczny klimat, świetne postacie, zdjęcia to wszystko zagrało niemalże idealnie. Ogólnie ostatnio preferuje takie krótkie seriale nastawione na konkretną akcję, te długie, wielosezonowe tasiemce prędzej czy później stają się kompletnymi szmirami. Mam tylko nadzieję, że Freuda skończą na pierwszym sezonie bo dla mnie to jest zamknięta historia i wydłużanie tego na siłę tylko zaszkodzi serialowi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Te ostatnio podobały mi się najbardziej. Jeśli lubicie surowy klimat bez wodotrysków, nieopatrzone twarze i różne "dziwne" odmiany brytyjskiego akcentu - mega polecam Hinterland i Line Of Duty.

Bardzo żałuje, że zaspałam na Forbrydelsen. Obecnie nie do wyrwania również na dvd

6hz8N2Or_o.png

 

 

Link to post
Share on other sites

Jako wielbiciel filmów i seriali w klimatach historycznych ostatnio odpaliłem templariuszy na netflixie. Może trochę za ostro pojadę, ale na takie badziewie dawno nie trafiłem. Nie dobrnąłem do końca drugiego odcinka i zarzucam temat.

 

 

Szkoda, że serial gdzie tyle kasy poszło na scenografię i rekwizyty został w mojej ocenie tak zbabrany pod kątem scenariusza i ogólnie zupełnego braku logiki i jakiegoś realizmu. Serial który ma niejako być osadzony historycznie z historią ma niewiele wspólnego. Wystarczy przytoczyć postać wieśniaka który pomaga mistrzowi templariuszy zaatakowanemu przez bandytów o którym dowiadujemy się, że nigdy w życiu poza wsią nie był, a kilka scen później widzimy jak wskakuje niczym zawodowy jeździec na koń i gna galopem walczyć ze zbirami. I takich kwiatków w serialu cała masa, a przecież widziałem raptem półtorej oddcinka

 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Korzysta ktoś z Was Apple TV+? Chodzi mi o samą jakość obrazu bo u mnie od samego startu usługi wygląda jakby obraz był nadawany w góra 720p, próbowałem kilku różnych przeglądarek ale w każdej jest to samo. Nie wiem w czym jest problem, jak to u Was wygląda? Myślałem, że były to tylko początkowe problemy związane ze startem usługi ale teraz wróciłem sprawdzić czy coś się zmieniło z racji tego iż można za darmo oglądać wybrane seriale w związku z akcją zostań w domu i okazuje się, że dalej jest tak samo...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...