Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Pewnie po zakończeniu emisji w tv albo i znacznie później. Z serialami których odcinki nie są aktualizowane na bieżąco wraz z premierą jest ten problem na Netflixie, że pojawiają się one tam z dużym opóźnieniem. Przykład Gotham, dopiero niedawno dodali 2 sezon gdzie obecnie w emisji jest już połowa trzeciego. Penny Dreadful 3 i zarazem ostatni sezon skończył się w czerwcu zeszłego roku a na Netflixie ciągle dostępne są tylko 2 sezony. Można by tak wyliczać ale ogólnie trochę szkoda, że nie jest to szybciej aktualizowane. Pewnie jak zawsze kwestia umów, praw itd. itp. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli na normalnym HBO również leci?

 

Z tego co wiem, to najpierw cały sezon ma być dostępny na HBO GO a dopiero później pokazywany w TV na którymś z kanałów HBO. 


Canal+ zrobił podobnie z Elementary (5 sezon). Obecnie co tydzień jest dodawany nowy odcinek w VOD Seriale extra (nc+) a dopiero później będzie emitowany w Canal + 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Jest też pierwszy, konkretny zwiastun Iron Fist

 

Tylko nie to! Wszystko, tylko nie Marvel!

Coś mnie skusiło i zacząłem oglądać "Luke Cage". Na siłę, ale oglądnąłem do końca i prawdę mówiąc już dawno większego szamba nie widziałem  :sciana:  A, przepraszam, widziałem kilka odcinków "Arrow", totalna szmira...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko nie to! Wszystko, tylko nie Marvel!

Coś mnie skusiło i zacząłem oglądać "Luke Cage". Na siłę, ale oglądnąłem do końca i prawdę mówiąc już dawno większego szamba nie widziałem  :sciana:  A, przepraszam, widziałem kilka odcinków "Arrow", totalna szmira...

A dla mnie Luke Cage był właśnie przyjemną rozrywką, a seriali o superbohaterach po prostu nie trawie.

W tym serialu podobał mi się przede wszystkim niepowtarzalny, gangsta-murzyński klimat. Znajdźcie coś podobnego :)

Link to post
Share on other sites
Tylko nie to! Wszystko, tylko nie Marvel! Coś mnie skusiło i zacząłem oglądać "Luke Cage".

 

Bo zacząłeś od najgorszego z możliwych. Z wielkim trudem dobiłem do końca. Za to Jessica czy Daredevil to zupełnie inny poziom. Tu to praktycznie w jeden dzień obejrzałem cały sezon ;) Z Marvela oprócz JJ i Daredevila podobają mi się Agenci S.H.I.E.L.D. wciągu 2 tygodni nadrobiłem wszystkie 4 sezony i przy żadnym odcinku się nie nudziłem ;)

Link to post
Share on other sites

Nie, ale mam nagrany. 

Moja opinia na temat tego typu seriali i tak Ci nic nie da, bo ja się z nimi chyba nigdy nie polubię  :D

Właśnie oglądam Daredevila (3 odcinek) i jakoś średnio mi podchodzi.

 

 

 

jak chcesz zapomnieć o Luke to zacznij od Daredevila
 

Jak? Skoro w Dare gra jedna z aktorek grająca w Luke. Po za tym moja ogląda House of Cards (fajny) i również w nim gra jeden z aktorów grających jedną z głównych ról w Luke...  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...