Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

O, super.

 

A wracając do Dark, z powodu jego zawiłości sam Netflix zrobił stronę o wzajemnych powiązaniach bohaterów.

 

https://darknetflix.io/pl

 

Jest to o tyle fajnie zrobione, ze możemy wybrać sezon i odcinek, który mamy za sobą i zobaczyć, co, kto i z kim, nie wybiegając w przyszłość :D

Link to post
Share on other sites
Dark jest naprawdę jednym z najbardziej intrygujących, zadziwiających oraz innym od reszty serialem jaki od dawna oglądałem, a 3 sezon tylko pokazał jak twórcy od początku mieli to wszystko dobrze przemyślane.
Wczoraj zacząłem trzeci sezon i nie dałem rady. W połowie pierwszego odcinka, stwierdziłem, że muszę obejrzeć ostatni z drugiej serii, by sobie przypomnieć.

Oglądając go nadal miałem duże niejasności, więc padła decyzja, że kolejny raz zaczynam od początku, bo tak zrobiłem przed drugim sezonem.

Zacząłem więc oglądać TRZECI!!! raz pierwszy sezon i jasny gwint nadal dostrzegam nowe szczegóły!

Nie wiem jak to się stało ale wcześniej umknął mi romans Claudii i Tronte.

 

Ten scenariusz to nie mistrzostwo świata, ale wszechświata wręcz, aż chciało by się oglądać ciągle.

Link to post
Share on other sites
Zacząłem więc oglądać TRZECI!!! raz pierwszy sezon i jasny gwint nadal dostrzegam nowe szczegóły! Nie wiem jak to się stało ale wcześniej umknął mi romans Claudii i Tronte

 

Też tak miałem gdy robiłem sobie maraton przed premierą 3 sezonu. Mimo iż dwa poprzednie oglądałem kilkakrotnie to nadal dostrzegałem nowe szczegóły które jakby umknęły mi przy poprzednich seansach. :roll: To co zrobili scenarzyści Dark tego się nie da opisać w słowach. Oby jeszcze kiedyś uraczyli nas podobnym serialem  8-)

Link to post
Share on other sites

Osobiście najczęściej oglądam Netflix, bo mają spoko te swoje produkcje, no a poza tym zakochałam się w Casa de papel :D

 

Co do filmów, które polecam to na pewno:

 

- Wszystko za życie,

- Sklep z jednorożcami,

- Ella i John,

- Nie jestem łatwy.

No i ogólnie wszystkie francuskie i hiszpańskie komedie xD

Link to post
Share on other sites

Skończyliśmy "W głębi lasu".

 

Pomijając to, że po drugim odcinku już domyślałem się kto był głównym sprawcą, to historia bardzo ciekawa i do samego końca zostawiała pewne wątki do wyjaśnienia. 

 

Dźwięk niestety tak jak tutaj napisano wcześniej - pozostawia wiele do życzenia. Raz głośno, raz cicho. Nieraz ktoś coś mówi tak, jakby mu skarpetę do ust włożono i ogólnie kilka razy musiałem cofać dialog by zrozumieć dobrze co zostało powiedziane. Poza tym moim zdaniem bardzo dobry serial i naprawdę warto go obejrzeć nie tylko dlatego, że to produkcja realizowana w Polsce.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Watahę widziałeś?

Nie, jakoś nie przepadam za aktorami tam występującymi, ale pewnie dam mu szansę.

Sporo osób go poleca.

 

Ostatnio przy serialu Alienista widziałem info, że 20 lipca premiera drugiego sezonu. Dziś patrzę i wyparowało :co: 


E//

 

Netflix się zlitował i udostępnił dla wszystkich możliwość łatwego usuwania pozycji z listy „kontynuuj oglądanie”. Opcja dostępna tylko na urządzeniach mobilnych w najnowszej wersji aplikacji.

Wystarczy zalogować się z telefonu, tableta, następnie wybrać rozwijane menu ukryte pod ikonką trzech kropek przy materiale, który chcemy usunąć, a następnie wskazać opcję „usuń z rzędu”.

 

Obecna do tej pory opcja usuwania dostępna w profilu była kiepska, często nie usuwało mi wszystkiego co zaznaczałem.

Nowa opcja działa idealnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W lipcu jest premiera na TNT i w każdy poniedziałek leci po 2 odcinki. Sezon ma się zakończyć 10 sierpnia więc pewnie wtedy trafi na Netflix. Ja się nie mogłem doczekać premiery na Netflixie więc sobie śledzę co tydzień po 2 odcinki i jest dobrze a nawet bardzo. Zapowiada się mocny sezon, lepszy niż pierwszy który moim zdaniem miał wzloty i upadki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W UPC jest już dostępny dekoder 4K.

Oferta jeszcze ciepła, bo na stronie niewiele szczegółów można o niej znaleźć, jak i o samym dekoderze.

Brak też informacji ile kanałów 4K (albo inaczej, jest informacja, że są tylko kanały HD). Są podejrzenia, że będzie dodatkowo płatny pakiet z kilkoma kanałami 4K.

Niestety, jak na razie oferta jest tylko dla nowych abonentów.

 

e//

o dekoderze tu -> https://pytania.upc.pl/?q=fact_1009558

 

Wygląda na to, że jeśli chodzi o nagrywanie, dekoder 4K  jest krokiem wstecz w porównaniu do Horizona.

Nagrywa w chmurze, ale przez to jest 6x mniej miejsca (50 zamiast 300 godzin), automatyczne usuwanie nagrań po 3 miesiącach (lub krócej, bo piszą, że zależy to od nadawcy kanału) i blokady nagrywania niektórych kanałów z uwagi na licencje.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...