Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  zaczęliśmy Gotham i szczerze mówiąc wciągnęło, a z tego co widzę na NF są 4 sezony po około 20 odcinków, więc w najbliższym czasie mamy co oglądać.

 

 

Gotham mimo wszystkich różnych opinii które krążyły na jego temat było świetne, mi się bardzo podobało. Finałowy sezon trochę niedomagał ale jako całość wypada świetnie.

 

 

Kończę Gotham. Muszę w pełni zgodzić się z Rafałem. Serial ogólnie spoko, ale tylko pierwszy sezon, a z kolejnych tylko fragmenty mocniej niedomagały. Ostatni sezon to niestety jakiś dramat. Został mi ostatni odcinek i normalnie męczymy się żeby to skończyć, skoro obejrzeliśmy kilkadziesiąt odcinków to chcieliśmy obejrzeć do końca. Wolałbym mieć to już za sobą.

 

 

O ile początek serialu trzyma poziom i później są przebłyski ciekawej fabuły i akcji, to poziom absurdu momentami sięga zenitu. Nie wiem ile razy wskrzeszana była postać będąca rekordzistą pod tym względem, ale jest to nagminne, czasami w przenośni, a czasmi dosłownie. Ostatni sezon to już moim zdaniem zwykła szmira. O ile mogę znieść w serialu osadzonym w uniwersum batmana to, że zbiry strzelają, ale nie trafiają, o tyle sceny w których 100 żołnierzy stoi 15 metrów od 20 policjantów, strzelają do siebie wzajemnie z broni automatycznej i nikt nie trafia to już jakaś parodia. Generał wydaje rozkaz unicestwienia miasta? To przecież jasne, że ma na myśli wysłanie 3 śmigłowców uh-1 żeby strzelało niekierowanymi rakietami w losowe budynki, bo to przecież najpotężniejsza broń jaką dysponuje US Army. Naprawdę, o ile traktowałem ten serial z przymrużeniem oka, biorąc pod uwagę, że trzyma konwencję filmów o superbohaterach z lat 90, to mimo wszystko mnie pokonuje poziom absurdu ostatniego sezonu

 

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up - no oj czekam czekam :)

 

Przy okazji lecę z Freudem i całkiem całkiem serial. Chyba najbardziej odpowiada mi rola Kiss'a. To umundurowanie miodzio.

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś próbował wywalczyć jakąś rekompensatę od Netflix za obniżony transfer?

 

Ja dostałem takie info:

 

Usunięcie strumienia o najszerszym paśmie nie powinno wpływać na wykupiony poziom usługi. Naszym celem jest świadczenie usług na satysfakcjonującym poziomie oraz wypełnienie zobowiązania dotyczącego odciążenia infrastruktury sieciowej. Nie oferujemy zwrotów pieniężnych jeżeli chodzi o tą zmianę na ten moment.

 

oraz

 

Ograniczenia będziemy znosić wraz z poprawą sytuacji w każdym z krajów. Niestety nie mam dokładnej informacji kiedy to nastąpi.

 

 

 

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites
Ale te seriale netflixa to droga przez mękę.. odpuszczę. Co spróbuje to zawsze bardziej mnie to zdenerwuje niż zainteresuje.. Rozwlekanie, wszędzie murzyni.. i to chyba wyczerpuje moją recenzje na temat całej tej platformy.. Niektóre seriale są dodatkowo głupie i infantylne.

 

 

Jak pisałem wcześniej oglądam Designated Survivor. Ostatnio rozmawialiśmy z żoną, że aż dziwne - 2 sezony i żadnych nawiązań do LGBT. No i masz ci los w trzecim sezonie się doczekałem. Tak, że platforma faktycznie niezmiennie trzyma "lewą stronę", 

 

Najpierw pół odcinka o transseksualnej szwagierce, a później jedna z ważniejszych drugoplanowych postaci pojawiających się w w trzecim sezonie okazuje się gejem i oczywiście jednym spojrzeniem poznaje, że wielki, czarnoskóry agent secret service jest nim zainteresowany, po czym zafundowano nam w serialu całkiem długą scenę łóżkową i to bynajmniej nie z przytulankami.

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

 

Jak pisałem wcześniej oglądam Designated Survivor. Ostatnio rozmawialiśmy z żoną, że aż dziwne - 2 sezony i żadnych nawiązań do LGBT. No i masz ci los w trzecim sezonie się doczekałem. Tak, że platforma faktycznie niezmiennie trzyma "lewą stronę", 

 

Najpierw pół odcinka o transseksualnej szwagierce, a później jedna z ważniejszych drugoplanowych postaci pojawiających się w w trzecim sezonie okazuje się gejem i oczywiście jednym spojrzeniem poznaje, że wielki, czarnoskóry agent secret service jest nim zainteresowany, po czym zafundowano nam w serialu całkiem długą scenę łóżkową i to bynajmniej nie z przytulankami.

 

 

Poważnie? Ja nie oglądałem ale się przymierzałem. To chyba już norma, że takie nawiązania wszędzie będą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...