Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Z Marvelowych produkcji Luke mnie trochę zawiódł może dlatego że Daredevil postawił wysoko poprzeczkę. Osobiście jeśli chodzi o Marvela to czekam na drugi sezon Jessica Jones, Iron Fist, The Punisher oraz Defenders ;)


Do swojej listy dopisuję:
- Peaky Blinders (szkoda że u nas dostępne są tylko 2 sezony, w  USA na premierę dostali cały 3 sezon bo Netflix wykupił prawa...)

- Van Helsing (2016)


Od 1 stycznia z Netflixa zniknie sporo filmów i seriali :>

https://naekranie.pl/aktualnosci/netflix-usunie-sporo-filmow-z-biblioteki-poznajcie-powody-1525228

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam na liście, sprawdzę niedługo ;)

 

Ostatnio wziąłem się za Outlander'a i to był strzał w dziesiątkę, cały sezon obejrzałem praktycznie w jeden dzień  :wariat: Ciekawa historia, świetna ścieżka dźwiękowa. Miejscami trochę wieje nudą ale ogólnie fajnie się oglądało. Szkoda, że nie ma drugiego sezonu na Netflixie :/

 

Widzę, że dodali też pierwszy sezon Kronik Shannary, trzeba będzie się przyjrzeć bo podobno niezłe ;)

Link to post
Share on other sites
Oglądaliście może Hemlock Grove?

 

Obejrzałem jakiś czas temu i hmm ciężko to ocenić. Ogólnie oglądało się przyjemnie, ja bym to określi jako lepszą wersję Zmierzchu :P Sprawdzić możesz, jak Ci nie podejdzie po pierwszych kilku odcinkach to nie ma sensu oglądać. 

 

 

The Returned, obejrzałem dwa odcinki i zapowiada się ciekawie, zobaczymy co będzie dalej.

 

Skończyłem dzisiaj i niby fajne ale bez szału. Pierwowzór czyli Les Revenants jest dużo lepsze, trochę ten remake im nie wyszedł. Może jakby dali swoją historię byłoby lepiej a tak to zrobili praktycznie kopię tego samego, niektóre sceny są niemalże takie same a to zawsze średnio się kończy... Z tego co czytałem 2 sezon został anulowany. 

Link to post
Share on other sites

Zacząłem oglądać Ascension, na początku myślałem, że będzie totalna kaszana, ale końcówka drugiego odcinka totalnie mnie zaskoczyła i postanowiłem oglądnąć do końca.

 

The OA, wytrzymałem do 3 odcinka bez przysypiania, kompletnie nie w moim guście. Za to 12 małp oglądało się dość fajnie.


BTW, od dziś można oglądać "Seria niefortunnych zdarzeń", może być fajne :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zacząłem oglądać Orphan Black bo mi się to tak przewalało przez Netflixa a w sumie jakoś zawsze miałem to w głowie tylko nie było czasu :P Serial ma dość wysokie oceny i w sumie nie dziwię się bo od pierwszego odcinka wkręca na maxa ;) Wyszło już 4 sezony z czego na Netflixie dostępne jest 3. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...