Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Czy ktoś oglądał "Narkoza"? Ostatnio słyszałam bardzo negatywną opinię i jestem ciekawa czy ktoś jeszcze uważa podobnie.

 

Narcos nawet bez Escobara trzyma poziom ;)

Odliczam dni  8-)

 

A tak poza tym wziąłem się za Blacklist i powiem szczerze niezłe, trzyma poziom od samego początku. Reddington nie przestaje mnie zadziwiać, genialna postać. Człowiek który może praktycznie wszystko :evil:

Link to post
Share on other sites

Inhumans podobno tragedia i dramat, zresztą tak się właśnie zapowiadało :P Za to Agents of s.h.i.e.l.d.  oglądam od pierwszego sezonu i bardzo mi się podoba, czekam na kolejny ;)

 

 

Też oglądałem, ale z sezonu na sezon...  Zatrzymałem się na początku 4 sezonu i jakoś nie chce mi się już do tego wracać.
 

Jestem gdzieś w połowie 3 sezonu i jak na razie nie narzekam, zobaczymy dalej ;)

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem właśnie na pierwszej stronie tego tematu że w tej najwyższej opcji za 52zł można odpłacać na 4 ekranach :P Ale ze mnie cep, 3 ekrany się marnują...

 

Swoją drogą trochę to nie fair że płacę 52zł za jakość 4k skoro ledwie jakieś 20% bazy Netflixa jest w tej jakość.

 

 

A co do tego co warto obejrzeć to wszystko raczej zostało powiedziane.

 

Ja w ciągu dwóch miesięcy korzystania z Netflixa obadałem Breaking Bad (10/10), Better Call Saul (10/10), Sherlocka (8/10) i obecnie jestem w połowie Dextera (póki co też daje dychę.

 

 

A z filmów polecam to: obejrzałem wczoraj z dziewczyną i naprawdę idzie się pośmiać, bardzo fajna bajka, powiedziałbym że najlepsza jaka wyszła powyżej 2000 roku :P5d60b1c89cf754a1f433517180eb41fa.jpg

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites
Przeczytałem właśnie na pierwszej stronie tego tematu że w tej najwyższej opcji za 52zł można odpłacać na 4 ekranach :P Ale ze mnie cep, 3 ekrany się marnują... Swoją drogą trochę to nie fair że płacę 52zł za jakość 4k skoro ledwie jakieś 20% bazy Netflixa jest w tej jakość.

 

Bo ta opcja jest stworzona do dzielenia się  :menda:  :menda: Samemu się to kompletnie nie opłaca, materiałów w Ultra HD jest gdzieś około 40 pozycji. Dzieląc na 4 osoby wychodzi 13zł na osobę co jest śmieszną kwotą w zamian za to co się dostaje. 

 

Jeśli chodzi o seriale to dzisiaj wróciło Riverdale z 2 sezonem. Jak ja ubóstwiam takie seriale. Małe miasteczko, grupka nastolatków o zawiłych relacjach i do tego mroczne sekrety które po latach wychodzą na światło dzienne. 

Link to post
Share on other sites

Kiedyś obejrzałem kilka minut pierwszego odcinka Riverdale. Na pierwszy rzut oka serial wydawał się na dziecinną, chamerykańską szmirę. Z braku laku i przeczytaniu kilku artykułów na temat tego serialu, zacząłem oglądać. Okazało się, że serial jest dobry, ma świetnie opowiedzianą historią a co najważniejsze, cały czas dzieje się coś ciekawego i niejednokrotnie bardzo zaskakującego. 

Było kilka momentów podczas oglądania, które przypomniały mi stare, dobre Miasteczko Twin Peaks.

Link to post
Share on other sites

 

 

wtedy Eleven nie miałoby

 

Oni mają prawa telewizyjne do transmisji do 2019.

Liberty Media (właściciel F1) chce rozszerzyć transmisje o nowe źródła, więc kto wie... 

Może Eleven nadal będzie miał prawa do transmisji TV a Netflix, będzie globalnie udostępniał transmisje na żywo za pomocą swej usługi. 


Zapomniałem dodać źródła plotki - http://antyweb.pl/netflix-western-godless-bright-formula-1/  

Link to post
Share on other sites
Eleven ma wyłączność do transmisji na Polske

 

Ma do 2019, później wszystko w rękach  Liberty Media a jeśli oni sobie wymyślą, że bardziej opłaca się im współpracować z Netflixem, to nikt im tego nie zabroni. Gdyby Kubica wrócił do F1, to Eleven mógłby zaciekle walczyć o transmisje nawet za ogromne pieniądze za prawa, mogłoby im się to opłacić, Kubica przyciągnąłby nowych abonentów do Eleven. 

Gdyby Netflix zbudował zaplecze, komentatorów do F1, to wolałbym transmisje w Netflix (nawet kosztem odrobinę większego abonamentu) nie lubię tych ćwoków (i kobitki) co prowadzą F1 w Eleven.   

Link to post
Share on other sites

Tu masz racje, gdyby Netflix poszedł w coś co robi Eurosport przy transmisjach Le Mans 24h to byłby ideał. Rzeczowi ludzie z pasją do wyścigów.

Po przejściu F1 do Eleven sądziłem, że będzie to wyższy poziom niż Borowczyka w Polsacie. Dla mnie w Eleven jedynie Sokół jest odpowiednim człowiekiem do komentowania (jak skład Eurosportu). Gąsiorowski i Mirosławski to IMO poziom Borowczyka (i tego drugiego szpeca co później komentował rally cross i moto gp), Kapica to rów mariański jeżeli chodzi o komentarz. Kobitka jest bo jest, na szczęście w studio nie robi dużo złego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...