Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

 

 

Szarpnę cały sezon w jeden dzionek

 

Toż to serialu szkoda. Takie dobra trzeba szanować i dawkować po odrobinie ;) 

Jeden odcinek na dobę, na dłużej starczy :D   

 

 

 

Ozark

 

Dokończę, zmęczę Helix (zostało mi jeszcze 3 odcinki drugiego sezonu :/ ) i zabieram się za Ozark :)  

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jestem po 3 odcinkach The Defenders i to jest świetne ;) Pierwszy odcinek taki sobie, pełni raczej role wprowadzenia jak to większość pierwszych odcinków ale później z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Fajnie się wszyscy uzupełniają, jest humor, cięte riposty, akcja. Sporo tutaj jest Danny'ego Randa czyli Iron Fist'a, jest o wiele lepszy niż w swoim serialu. Akcja też nie jest jakoś rozwlekana tylko skupia się na konkretnych wydarzeniach ale to pewnie z racji małej liczby odcinków w porównaniu do reszty. Serial raczej skierowany do osób które znają poprzednie seriale bo inaczej można się trochę pogubić, jest tu sporo nawiązań, wyjaśnień. Obecnie w moim rankingu Defendersy zajmują drugie miejsce zaraz po DD, potem jest JJ, IF i na końcu LK ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tragedia i dramat w jednym... Po pierwszym odcinku zapowiadało się to nawet ciekawie ale czym dalej tym jest coraz gorzej. Nie wiem też ile to ma wspólnego z materiałem źródłowym o ile w ogóle coś ma bo książki jeszcze nie czytałem ale dużo bardziej podobał mi się film z 2007r. Tutaj wszystko jest słabe począwszy od realizacji po grę aktorską. Aktorzy sprawiają wrażenie jakby byli wyrwani z ulicy i była to ich pierwsza życiowa rola. Sam serial też jakby nie miał na siebie pomysłu a scenariusz wygląda jakby był pisany na kolanie. Coś mi się widzi że po pierwszym sezonie zostanie on skasowany. Chociaż finał wyglądał tak jakby coś jeszcze z tego chcieli wyciągnąć...


Black Mirror zgarnęło nagrodę Emmy za odcinek San Junipero 8-)


https://www.youtube.com/watch?v=IGmF2yTlQvs


Ostatnio nadrabiałem zaległości z Orange Is the New Black. Zawsze mi ten serial gdzieś tam wisiał z tyłu głowy ale jakoś nigdy nie było czasu. Żałuję że dopiero teraz, ten serial jest genialny, przy żadnym odcinku się nie nudziłem, zawsze coś się dzieje. Mimo iż jest już 5 sezonów nie obniżył lotów, wręcz przeciwnie jest coraz lepiej. Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy serial ukazujący kulisy życia za kratami.  ;)
Link to post
Share on other sites

Obejrzałem Defenders, oglądając wcześniej tylko Iron Fist i Daredevil :) Moje wrażenie jak najbardziej pozytywne, serial ciekawy, ale jakoś nie opuszcza nie wrażenie, że nic nie straciłem pomijająć Cage'a i Jones :).

Z niecierpliwością czekam na kolejny sezony z Murdockiem i Randem, a Punisher hmmm :P

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

Ja za to z niecierpliwością czekam, aż w końcu wywalą Marvela z Netflixa. Może wtedy w końcu zamiast ton tego syfu zaczną wrzucać jakieś fajne seriale. 

Nie piszę tego złośliwie, oglądnąłem trochę tej Marvelowskiej papki i IMO większego dziadostwa ze świecą szukać. Oby do 2019 roku i może będzie lepiej. Oby się tylko za mangę na masową skalę nie zabrali, bo trzeba będzie z Netflixa zrezygnować  :rotfl:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ale jakoś nie opuszcza nie wrażenie, że nic nie straciłem pomijająć Cage'a i Jones .

Z nich praktycznie Defendersy nie korzystają. Głównie DD i IF z czego powiedziałbym że Randa jest tutaj najwięcej, więcej niż w jego osobnym serialu :P

 

Teraz czekam tylko na 2 sezon Riverdale oraz oczywiście Stranger Things  8-)


 

 

Ja za to z niecierpliwością czekam, aż w końcu wywalą Marvela z Netflixa. Może wtedy w końcu zamiast ton tego syfu zaczną wrzucać jakieś fajne seriale. 

Fakt namnożyło się tego ostatnio sporo a ciekawych jest zaledwie kilka. Zdecydowanie bardziej wolałbym gdyby weszło więcej seriali pokroju Riverdale, Stranger Things, Ozark.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zdecydowanie bardziej wolałbym gdyby weszło więcej seriali pokroju Riverdale, Stranger Things, Ozark.  

 

Ja również. Zobaczymy co będzie po uruchomieniu usługi VOD przez disneya (chyba w 2019) i jak skończą się licencje. 

Marvel Studios należy do The Walt Disney Company, więc jak uruchomią swoją własną usługę, to za cholerę nie będą się dzielić z nikim licencjami. Wtedy z braku laku Netflix zaciśnie poślady i zacznie produkować więcej ciekawej treści, nie tylko na amerykański rynek (podejrzewam, że właśnie tam Marvel ma największą oglądalność). 

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam sprawdzić Bloodline. Wczoraj odpaliłem na próbę 2 pierwsze odcinki a dzisiaj kończę pierwszy sezon, wciąga niesamowicie ;) Całość liczy 3 sezony (33 odcinki), więcej nie będzie. 


Skończyłem właśnie 3 sezon i hmm sam nie wiem co o tym myśleć. Dwa pierwsze sezony genialne, z naciskiem na pierwszy który to oglądało się wyśmienicie. Natomiast ostatni sezon, szczególnie 3 ostatnie odcinki to była droga przez mękę, tak jakby twórcy kompletnie nie mieli już pomysłów i nie wiedzieli jak to mają zakończyć stąd taki beznadziejny finał. Gorzej tego już chyba nie mogli skończyć... Gdyby serial skończył się odcinek wcześniej wtedy miałoby to większy sens niż to co ostatecznie dostaliśmy, szkoda...

 

Podobno w planach było 6 sezonów, więc możliwe że mieli jeszcze jakieś dalekosiężne pomysły ale serial nagle został skasowany więc musieli improwizować i jakoś to zakończyć stąd taki a nie inny finał. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...