Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Oby tylko nie obniżyli lotów...

 

Ja z kolei czekałem mocno na nowy sezon Orange is the New Black i po obejrzeniu 5 z 13 odcinków jestem zawiedziony. Ten sezon póki co jest o niczym, nie porywa. Dużo takich zapychaczy, które nic nie wnoszą do fabuły a tylko sztucznie wydłużają serial. Już poprzedni sezon na to cierpiał gdzie 3 dni buntu rozwlekli do 13 odcinków ale tam się to jakoś trzymało kupy i w porównaniu do tego co teraz nam zaserwowali było świetne.

 

Zresztą ostatnio zauważyłem że to częsty problem nowych seriali/sezonów Netflixa. Usilnie dążą do osiągnięcia tych "magicznych" 13 odcinków trwających przeważnie godzinę każdy a w konsekwencji jest to okupione nudą i powtarzalnością. Te seriale spokojnie można by zmieścić w 8-10 odcinkach trwających po ~40 min każdy ale nastawionych na konkretną akcję/fabułę. Ostatnio właśnie cenię sobie takie miniseriale 5-6 odcinków skoncentrowanych na konkretnych wydarzeniach gdzie nie ma czasu na nudę i powtarzalność.  

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Ten sezon póki co jest o niczym, nie porywa

Takie samo odczucie, choć nie oczekiwałem zbyt wiele to i rozczarowania nie było.

 

 

Killing Eve, mega zaskoczenie tego roku,

Właśnie zacząłem i dobrze idzie. Interesujący klimacik.

 

Niestety Six mnie rozczarował, przerwałem w połowie pierwszego sezonu. Nudziłem się. :/

Link to post
Share on other sites

Dla osób lubiących seriale animowane polecam sprawdzić Disenchantment. Obejrzałem 3 odcinki i imo świetne ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Gp_RnJcb8Ig 


Polecam sprawdzić Rojst na Showmaxie. Po pierwszym odcinku, świetnie zapowiadający się serial w okresie PRL'u ;)

https://www.youtube.com/watch?v=gGRGEYHJ6e8


Prime Video oficjalnie po polsku 

https://antyweb.pl/amazon-prime-video-po-polsku/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jak Chilling Adventures of Sabrina ma cokolwiek wspólnego z Riverdale, to nie wyjdzie z tego nic dobrego, bo o ile jeszcze pierwszy sezon Riverdale był nawet OK, to później zrobili taką szmirę, że masakra. Nie wiem, co za "inteligent" wydał kasę na 3 sezon tego czegoś, premiera (chyba) w październiku.

 

 

Natomiast Nawiedzony dom na wzgórzu może być fajny :)

Link to post
Share on other sites

Riverdale się stoczyło totalnie, z fajnego serialu zrobiła się szmira na miarę Arrow i innych. 

 

Szykują się też dwa ciekawie zapowiadające się filmy : 

 

 

 

Btw, jak tam wrażenia po finale Rojsta? Ja się zawiodłem. wszystko zostało skumulowane w jednym miejscu by nagle wybuchnąć. Zdecydowanie za szybko się to wszystko działo, może miała na to wpływ liczba odcinków, może jakby pociągnęli to do 8 wtedy lepiej by to wyszło. Poza tym dalej nie wiem dlaczego chłopak zginął, jaki miał powód? Dziewczyna wiadomo ale on? Zrobili to trochę po macoszemu. Ogólnie serial ciekawy, fajny klimat, postacie ale scenariusz i wykonanie pozostawia do życzenia.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...