Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Skończyłem właśnie pierwszy sezon The Bridge (Bron/Broen) i to było genialne,

 

Po obejrzeniu pierwszego sezonu przyznaję, że serial świetny.

Ten serial musiał być bardzo popularny w USA.

Po oglądnięciu sceny w której kobieta została zmuszona do trzymania granatu bez zawleczki zaczęło mi się coś kojarzyć, że ja już to gdzieś widziałem... Nie dawało mi to spokoju, aż w końcu przypomniałem sobie, że przecież w jednym z odcinków pogromców mitów (MythBusters) widziałem już tą scenę i mit z nią związany :D

Poniżej fragment programu MythBusters właśnie z tego serialu.

Cholera, dobrą mam pamięć na stare lata :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Ja tu wyczekuję 3 sezonu Dirk Gently’s Holistic Detective Agency a dopiero teraz się dowiedziałem że serial po 2 sezonie został skasowany.... :>  Wielka szkoda, dawno nie oglądałem tak genialnego serialu. Postacie, fabuła, fenomenalne teksty, relacje między postaciami to wszystko trzymało się kupy i sprawiało że serial oglądało się z niesamowitym zaciekawieniem. Boli to tym bardziej że mało jest tego typu seriali na rynku. Na tasiemce trwające po 7-10 sezonów gdzie od dłuższego czasu nic się nie dzieje i ma się wrażenie że powinny zostać już dawno skasowane kasa jest a tu na taką perełkę nie ma... Ehh

Link to post
Share on other sites
Riverdale

 

Kolejny odcinek (10siąty) 2go sezonu, nowy wątek (po przerwie) nie wiem dlaczego nie kolejny sezon ( :co: ) - bardzo, bardzo kiepski.

Pierwszy sezon był fajny, drugi gorszy a to co jest obecnie od 10go odcinka, to dno...

 

 

Dirk Gently’s Holistic Detective Agency a dopiero teraz się dowiedziałem że serial po 2 sezonie został skasowany.... :>

 

Jakoś mnie to nie dziwi.

Pierwszy sezon był świetny ale już drugi był IMO cholernie nudny.

 

 

The Bridge (Bron/Broen)

 

Pierwszy sezon był świetny, trzymający w napięciu kryminał z dobrze opowiedzianą historią, bez zwrotów akcji, które zafundowała Modliszka (uwielbiam kryminały, ale to, co odwalili w modliszce dla utrzymania napięcia, to IMO żenada)

Właśnie kończę drugi sezon i niestety z kryminału zrobił się dramat obyczajowy :(

Aż się boję co będzie w trzecim sezonie...

Link to post
Share on other sites
Kolejny odcinek (10siąty) 2go sezonu, nowy wątek (po przerwie) nie wiem dlaczego nie kolejny sezon ( ) - bardzo, bardzo kiepski. Pierwszy sezon był fajny, drugi gorszy a to co jest obecnie od 10go odcinka, to dno...

 

Mam podobne zdanie, o ile pierwszym sezonem byłem zachwycony od samego początku tak drugi kompletnie mi się nie klei. Jak tylko dowiedziałem się że ma on mieć bagatela 22 odcinki z miejsca pomyślałem że nic dobrego z tego wyniknąć nie może. Mało który serial z tak dużą liczbą odcinków na sezon potrafi utrzymać równy poziom i tutaj się to niestety zdaje potwierdzać... Black Hood i jego wątek nie powiem był ciekawy i miejscami trzymał w napięciu, natomiast to co się dzieje po tej świątecznej przerwie to pozostawię bez komentarza...

 

 

Właśnie kończę drugi sezon i niestety z kryminału zrobił się dramat obyczajowy Aż się boję co będzie w trzecim sezonie...

 

Kilka dni temu skończyłem 3 sezon i niestety ten dramat obyczajowy zdaje się pogłębiać.... Pierwszy sezon był genialny, kolejne czym dalej tym imo gorzej. Nie wiem jak czwarty sezon bo praktycznie nigdzie nie ma do obejrzenia... 

 

Z ostatnich nowości polecam The End of the F***ing World, świetne ;) Krótki, miniserial 8 odcinków po ~20min. 

 

Wczoraj była premiera na TNT, po pierwszym odcinku wciąga ;) Świetny, mroczny klimat. 

Link to post
Share on other sites

 

 

A to nie jest serial netflixa ?

 

 

Odcinkowa seria Paramount Television ma właśnie swoją amerykańską premierę na kanale TNT. Poza Stanami Zjednoczonymi (i Francją) prawa do serialu należą jednak do Netfliksa. Dzięki temu Daniel Brühl, Luke Evans oraz Dakota Fanning pojawią się również na Starym Kontynencie. Niestety, z lekkim opóźnieniem.

 

z pierwszymi ocenami polskiej wersji musimy się wstrzymać do 19 kwietnia 2018 roku.

Link to post
Share on other sites

 

 

Salvation

 

Właśnie to oglądam. Wybitne kino to to nie jest, ale akcja dość wartka, więc się szybko ogląda...

Gdyby przez przypadek powstał drugi sezon, to na 100% nie wrócę do tego.

 

BTW, oglądał ktoś "The Lizzie Borden Chronicles" wczoraj na to trafiłem, obejrzałem kilka minut pierwszego odcinka, wygląda dość sympatycznie %-)

Link to post
Share on other sites

Ja dopiero miałem czas by ogarnąć Punisher'a. Powiem tyle serial świetny, Jon Bernthal genialny - Lundgren, Jane, Stevenson mogli by się uczyć. - czekam na sezon 2-gi. Muzyczka by Tylera Bates kończąca każdy odcinek na stałe zagościła w telefonie :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Carbon już dostępny. Trzeba obadać

Obejrzałem dwa odcinki i nie wiem jak to się dalej potoczy ale na razie jest świetnie. Dziwię się dlaczego niektórzy tak nisko ocenili ten serial, brakowało mi takiej pozycji w ramówce Netflixa. 

 

 

"The Lizzie Borden Chronicles"
 

Dodałem do listy, jak obejrzę Carbon to obadam ;)

Link to post
Share on other sites
nie wiem jak to się dalej potoczy ale na razie jest świetnie. Dziwię się dlaczego niektórzy tak nisko ocenili ten serial,

 

Czytałem trochę o tym serialu, jeszcze przed jego premierą (Altered Carbon) i byłem sceptycznie nastawiony, ponieważ niektórzy porównywali go do "Ghost in the Shell" a ten film kompletnie mi nie podszedł, nawet nie obejrzałem do końca.

Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i jestem pod wrażeniem. Jeśli dalej będzie równie ciekawie i nie będą przynudzać, to serial zapowiada się na hit. Wymieniłbym w nim tylko jedną aktorkę na jakąś inną, policjantka mi nie podeszła ;)

 

Ostatnio zacząłem zwracać większą uwagę na muzykę w filmach, grach (wcześniej jakoś nie przywiązywałem do tego uwagi) w "Altered Carbon" nawet muzyka mi się podoba :D

W sumie to jest dość dziwne, dawniej byłem totalnym ignorantem pod tym względem, ale ostatnio zauważyłem, że nawet grając w  Forza Horizon 3 słucham tylko (zawartej w grze) stacji radiowej z muzyką poważną (reszta to jakiś niedorobiony łomot), która fajnie komponuje się z jazdą samochodem. W realu raczej nie słucham muzyki (prócz radia, które dość często sobie gdzieś tam w tle brzęczy, szczególnie w pracy), ale jak już zaczynam słuchać czegoś na YT, to nie jest to muzyka klasyczna.

Link to post
Share on other sites
zacząłem zwracać większą uwagę na muzykę w filmach

 

Czasem to połowa sukcesu filmu, moim zdaniem. Taki chociażby Tron Legacy bez Daftpunk'a to już nie byłoby to.

Blade Runner i ostatni (2049) również, mistrzostwo itd.

Choć i u mnie za młodu nie był to element filmu, który byłby gdzieś warty tak dokładnego zainteresowania.

Coś tam w tle było, ale większej uwagi to tego nie przywiązywałem.

 

 

jak już zaczynam słuchać czegoś na YT, to nie jest to muzyka klasyczna.

Gdybyś wiedział Jacku, czego ja słucham haha. Skaczę od Rammsteina po Britney Spears na chórze Aleksandrowa skończywszy :D

Ogromny plus YT dla mnie to to, że wiele ciekawych zespołów właśnie tam odkryłem jak np. Bass Astral.

W radiu nie usłyszysz dobrej muzyki.

Link to post
Share on other sites

Z tych co ostatnio obejrzałem i bardzo mi się podobały to:

 

- Expanse - koło marca rusza 3ci sezon

 

- Riverdale - nowy wątek gangsterski bardziej mi podchodzi niż pierwsza połowa drugiego sezonu (pierwszy był genialny)

 

- Salvation - serial sci fi z bardzo dobrą grą aktorską o uratowaniu świata przed asteroidą

 

- Suburra - najlepszy serial gangsterski jaki widziałem (włoska produkcja)

 

- Mindhunter - o seryjnych mordercach i próbie zrozumienia ich działania - znacznie bardziej mi się podobał niż podobny Manhunt Unabomber

 

- Marseille - francuski serial o polityce, przypomina trochę Suburrę, pod koniec lutego rusza 2gi sezon

 

- Ozark - momentami przynudzał, ale ogólnie fajnie wyszedł

 

- IT CROWD - jeden z lepszych seriali komediowych do których zawsze chętnie wracam, brytyjski humor

Edytowane przez djgromo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...