Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

Z tego co ja polecam, to tak: 

  • Arrow
  • House of Cards
  • Marvel's Daredevil
  • Wikingowie
  • Suits
  • Breaking Bad
  • Sherlock

 

W najbliższym czasie chciałbym się wziąć za: 

  • Haters Back Off
  • Marvel's Luke Cage
  • Marvel's Jessica Jones
  • The 100 

Ogólnie to ja TV nie odpalam, korzystam tylko z Netflixa i jestem zadowolony. 

Edytowane przez awesome_damian
Link to post
Share on other sites

Jacek świetny pomysł z tym tematem ;)

 

Uważacie że warto wydać te 40 zł na abonament ? 

Imo samemu średnio się opłaca choć lista filmów/seriali jest spora. Warto się do kogoś podpiąć i dzielić konto bo i tak nawet opłacając ten drugi wariant za 43zł masz do dyspozycji 2 ekrany więc jeden się marnuje :P Najlepiej wychodzi opcja premium za 52 zł w cztery osoby i mamy wtedy po 13 zł miesięcznie na osobę co jest śmieszną kwotą za to co się dostaje w zamian ;)

 

Ja odkąd zacząłem tak na dobre korzystać z Netflixa zwykła tv dla mnie nie istnieje :D

Moja dotychczasowa lista wygląda tak:

  • The Expanse
  • The Crown 
  • Stranger Things
  • Penny Dreadful
  • Sherlock
  • Gotham 
  • Better Call Saul
  • Bates Motel
  • Hemlock Grove
  • Black Mirror
  • Luke Cage
  • Daredevil
  • Jessica Jones
  • House of Cards
  • iZombie
  • Narcos
  • Scream
  • Vikings
  • Breaking Bad
  • Arrow

 

Chyba tyle na chwilę obecną :P Szkoda że nie wszystkie seriale są kompletne i nie dodają odcinków na bieżąco jak choćby Gotham, Arrow. 

Link to post
Share on other sites

@@Fraor

Nie wiem czy faktycznie oddaje stan, ale jest taka strona.

Jak miałem jeszcze subskrypcję na Netflixie to bardzo spodobał mi się Daredevil (przez pierwszy miesiąc tylko go oglądałem :P), potem trochę Wikingów zdążyłem obejrzeć, również polecam.

 

Lekkim OT:

Nie szuka ktoś osoby, aby współdzielić Netflixa, bo byłbym chętny? U mnie niestety wszyscy znajomi oglądają na cda czy innych onlajnach i nie widzi im się płacenie za coś co jest "za darmo" w internecie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Takie małe info odnośnie Netflixa jak ktoś ogląda na PC. Do niedawna nie zadawałem sobie z tego sprawy jak pisali o tym, że tylko MS Edge pozwala na oglądanie w jakości FHD i wyżej aż ostatnio postanowiłem to sprawdzić. I rzeczywiście jakość jest zauważalnie lepsza przez MS Edge niż w aplikacji na PC lub innej przeglądarce. Obraz jest wyraźnie ostrzejszy. Także jak ktoś ogląda na PC to polecam w MS Edge. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Obadam później  ;)

 

Ostatnio do mojej listy dołączyło kilka pozycji :P

  • Shooter 2007/2016 
  • Hush
  • 3%
  • Tales by Light - polecam obejrzeć, głównie dla świetnych ujęć ;)
  • Love - jak ktoś szuka fajnej komedii to może sprawdzić, świetne teksty :P

Za kilka dni, dokładnie 16.12 będzie miał premierę ciekawy serial o nazwie OA. Jak to bywa z serialami Netflixa na start dostaniemy cały sezon.  

Link to post
Share on other sites

Sherlock - w styczniu startuje nowy sezon :jupi:

Na Hetflix nie będzie, ale w TV powinien być u nas dostępny dość szybko, przynajmniej mam taką nadzieję.

 

 

Polską premierę czwartego sezonu zaplanowano na styczeń. Nowe odcinki będzie można oglądać na kanale BBC Brit.
 
Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Skończyłem The OA i jestem pod miłym wrażeniem. Jest on w/g niektórych uznawany za mroczniejszą wersję Stranger Things i po części to prawda. Może nie jest to ST ale dużo mu nie brakuje. Świetny klimat, aktorzy, muzyka od początku sprawiają że chce się oglądać dalej. Serial składa się z 8 odcinków w trakcje których poznajemy kolejne elementy układanki wchodzące w fabułę opisującą tajemnicze zaginięcie dziewczyny. Przez cały czas podobnie jak bohaterowie mamy wątpliwości czy to co oglądamy/słuchamy to prawda czy może zmyślona historia która nigdy nie miała miejsca. Zakończenie pozwala mieć nadzieję, że na jednym sezonie się nie skończy ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie ma Sons of Anarchy, jeden z moich ulubionych seriali, z tego co wyczytalem to w USA i UK Netflix ponoć mają. Pisałem do nich czy może mają zamiar wrzucić SoA do siebie, lecz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi :/

Link to post
Share on other sites
Szkoda, że nie ma Sons of Anarchy, jeden z moich ulubionych seriali, z tego co wyczytalem to w USA i UK Netflix ponoć mają. Pisałem do nich czy może mają zamiar wrzucić SoA do siebie, lecz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi

 

Pewnie jak zawsze kwestia umów, praw itd. Sporo seriali/filmów dostępnych na zachodzie można by od zaraz udostępnić u Nas, nawet jeśli by to miały być tylko angielskie napisy ale niestety to nie takie proste a szkoda...

 

Btw, szkoda że u Nas prawnie nie jest dostępne hulu bo ostatnio przeglądałem i jeśli chodzi o seriale te starsze jak i obecne to ofertę mają bogatą ;)

Link to post
Share on other sites
Niedawno pojawił się nowy serial „Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego”. Trochę zakręcony, ale fajnie się oglądało

 

Podpisuję się pod tym, dzisiaj skończyłem. Świetny serial, faktycznie trochę zakręcony ale główne postacie tak nakręcały cały serial, że od początku do końca nie można było się nudzić ;) Na 100% będzie 2 sezon :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...