Skocz do zawartości

LG g2 czy xiaomi redmi 3s, ultragsm.pl


Recommended Posts

Witam serdecznie,
szybkie pytanie dotyczace lepszego wyboru LG G2 d802 czy xiaomi redmi 3s. Jesli ktos posiadał lub wie cos na temat wyswietlaczy tego LG, Czy nie zaczęsto pada w nich dotyk i jak sie przed tym uchronic.
Oraz wazniejsza czesc postu dotyczaca sklepu ultragsm.pl
Chciałbym poznac waszą opinie o nim, jak w jego przypadku jest z VAT  i czy telefony są w 100% oryginalne i nowe jak sam zapewnia.

Link to post
Share on other sites

Miałem G2 przez dwa lata, teraz mam 3s. Powiem tak:

G2 ma lepszy aparat, jest szybszy (był na custom romie przez cały czas), ma lepszy ekran.

3s ma zdecydowanie lepszą baterię, jest poręczniejszy, lepiej wykonany, ma czujnik linii papilarnych, więcej pamięci, slot na kartę SD lub dual sim.

Oba jednak są płynne i w codziennych zadaniach sprawdzają się bardzo dobrze.

 

Ogólnie zostałbym przy G2, jednak około 10 GB wolnego miejsca dla użytkownika zaczęło sprawiać mi problemy, do tego nie miał już gwarancji. 

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

1. Wybierasz telefon z najszerszej oferty nowych smartfonów i klasycznych modeli w najlepszych cenach na rynku.



how2.png

2. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia wysyłamy Twój telefony z Singapuru korzystając z międzynarodowej przesyłki EMS.



how3.png

3. Po około 3 tygodniach możesz cieszyć się swoim nowym telefonem z najlepszą obsługą klienta!


 


I w razie reklamacji czekasz kolejny miesiac...


Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie,

szybkie pytanie dotyczace lepszego wyboru LG G2 d802 czy xiaomi redmi 3s. Jesli ktos posiadał lub wie cos na temat wyswietlaczy tego LG, Czy nie zaczęsto pada w nich dotyk i jak sie przed tym uchronic.

Oraz wazniejsza czesc postu dotyczaca sklepu ultragsm.pl

Chciałbym poznac waszą opinie o nim, jak w jego przypadku jest z VAT  i czy telefony są w 100% oryginalne i nowe jak sam zapewnia.

Ultra Gsm Największe oszustwo jakie widziałem do tej pory, Chiński badziew niejednokrotnie używany, prawdopodobieństwo opłat podatkowych to standard a nie 2% jak piszą, żadnej gwarancji, opcja to odesłanie do Chin oczywiście na swój koszt. Nie dajcie się zwieść niską ceną. 

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Temat stary, ale dodam opinie o ultragsm dla przestrogi, polecam poczytać opinie na opineo.pl. Mój syn jest jedną z oszukanych osób - ani pieniędzy ani telefonu. Oszuści dobrze zrobili stronę i łowią naiwnych, nie ma na nich bata.

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...