Skocz do zawartości

Rozmycie ekranu 60hz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Tonykx,

Recommended Posts

Zamontowałem dzisiaj gtx'a 1060. Odpalam bf1, gra przestawiła sie na detale ultra. Odpalam meczyk i hmm fpsy ok 80+ ale ekran jest rozmyty oraz sie trzęsie. W ustawieniach mam 1920 1080/ 60hz. Po zmianie na 50hz nie ma tego rozmycia i trzęsienia ale ciężko jest grac na 50hz. Zmiana detali na low nie pomaga, różne kombinacje detali robiłem i dalej to samo. Stery stare usunałem programem cleaner pro. win 7 64. Nowe stery pobrałem ze strony nvidii 

Edytowane przez FozzY
Link to post
Share on other sites

Nie rób Ctrl+C Ctrl+V z innego forum, bo to widać... w dodatku ledwo.

Robi się Ctrl+C P-klik wklej jako tekst jak już.

Co do problemu to musisz dać jakiegoś screena albo zdjęcie bo nie wiadomo o co biega.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

http://forum.benchmark.pl/topic/228641-problem-z-od%C5%9Bwie%C5%BCaniem-na-pe%C5%82nym-ekranie-bf1/

Mam ten sam problem tylko że na GTX 970 też rozmazany obraz na pełnym ekranie;] Ustaw sobie bez ramki ja na razie musze tak grać;]

Edytowane przez Tonykx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O dziwo ja jak grałem na GTX 970 w betę BF1, to nie miałem czegoś takiego w 1920x1080x60Hz. Podłączenie monitora normalnie przez DisplayPort. Również Windows 7 64 bit. Dlatego nie zrozumiałem o co wam chodzi.

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

No własnie wszystko jest ustawione ok w panelu nvidia także problem jest tylko przy bf tam wykrywa jako 59.94 w innych grach jest wszystko wporządku co ciekawe po zmianie na bez ramki jest wszystko w porzadku na tym odświeżaniu...

Edytowane przez Tonykx
Link to post
Share on other sites

A czemu nie 60Hz? Ustaw w panelu NVidii na 60Hz.

http://orig00.deviantart.net/f410/f/2016/311/6/1/20161106_01_by_reznor666-danmcnb.png

Mam ustawione 60hz ale bf1 widzi 59.94. Z resztą to bez znaczenia (chyba) skoro działa na ustawieniach bez ramki.

Swoją droga nie spotkałem się z czymś takim a gram w masę gier.

EA i wszystko jest możliwe.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...