Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wyjęłam wszystko co było w ampli z kabli. w amplitunerze mam dwa miejsce na spdif oba grają tak samo.

Z blueray jest głośno a z komputera i laptopa jest cicho bez zmian.

Dla mnie jest to strasznie nir zrozumiałe ze z pc laptopa jest cicho. A z blueray i tv jest głośno...

Wszystko zrobiłem tak jak napisałes,

Nie wiem tylko co mam niby przestawić w amplitunerze :/

Muszę jeszcze poszukać instrukcji

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

tak samo laptop jak i pc po tym zaczął grać głośno jak cd itd. 
dzięki

ale przy tym nasuwa mi się pytanie jak lub co zrobić by przeglądarka, gry, też grały tak głośno ?

przykład muzykę słyszę przyjemnie głośnie, a włączę coś z yt cokolwiek to prawie nic nie słychać?

da się coś zrobić?

Link to post
Share on other sites

@wojtask

Czyli z amplitunerem wszystko wydaje się ok. Skoro jedna aplikacja potrafi grać głośno (pewnie po wymuszeniu bezpośredniego dostępu do wyjścia cyfrowego), to znaczy, że na 99% masz coś źle ustawione w sterownikach.

 

Zacznij od tego czy masz ustawione domyślne urządzenie audio na coś w stylu: "SPDIF out",  "digital output".

Sprawdź w mikserze audio czy dla poszczególnych aplikacji masz ustawione takie same poziomy głośności.

Ustaw wyjście na 16bit/44kHz lub 16bit/48kHz.

Włącz muzykę np. z  YouTuba i poklikaj pojedynczo różne ustawienia, może w ten sposób znajdziesz to, co masz źle ustawione (ustawienia w Panelu Sterowania i także w tym kolorowym "czymś" do ustawień karty muzycznej) - nie widzę twojego ekranu więc, niestety, tylko to mogę doradzić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...