Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wtam,

 

Szybko i na temat da się tą karte uratowac jestem w 100% pewien, że ona nie działa tak jak powina zdjęcia z telefonu się nie ładują, nie da się jej sformatowac ciągle pokazuje stare pliki a po ich ręcznym usunięciu i po formacie znów się pojawiają ... po podłaczeiu do komputera pokazuje się komunikat, że z nośnikiem jest coś nie tak i czy chce go naprawić klikam napraw i wyskauje błąd. Zostaje tylko gwarancja czy są jakieś sposoby na jej uzdrowienie. Próbowałem robić format przez telefon i przez komputer efekt ten sam. 

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

formatowanie niskopoziomowe ( support Sandisk-a powinien ci jakiś programik do tego podesłać jak do nich napiszesz ) 

na 100% karta nie jest zabezpieczona przed zapisem ? ( bo wtedy nie sformatujesz )  komenda "detail disk" w diskpart

 

 wczoraj przeskanowałem kartę hd tunem i wyszło mi dosyć dużo bad sektorów to możliwe, aby z dnia na dzień pokazały się bady ? W cmd mam coś takiego o ile dobrze to zrobiłem http://prntscr.com/d33xu7

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

 

 

aby z dnia na dzień pokazały się bady ?

a kiedy wcześniej skanowałeś ? 

Przeskanuj victorią ( możliwe że nośnik jest uszkodzony, a o to łatwo, bo wystarczy nacisnąć mocniej na kartę na środku i nic nie poradzimy, tylko gwarancja, do tego mogą ci jej nie uznać ) 
Link to post
Share on other sites

a kiedy wcześniej skanowałeś ? 

 

Jakiś czas temu,  dobra zrozumiałbym gdyby to był jeden bad sector ewentualnie parę,  ale 2 pierwsze linki to prawie same bady a to raczej wcześniej bym odczuł,  że coś jest nie tak,  według producenta prędkość to 80mb u mnie w porywach ma 15 w odczycie 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...