Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z klawiaturą mechaniczną SteelSeries 6gv2

steelseries klawiatura 6gv2 problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 needqq

needqq
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 12:55

Cześć,

Mam problem z klawiaturą mechaniczną SteelSeries 6gv2, mianowicie od jakiegoś już czasu mam problem z wielokrotnym powtarzaniem liter, np pisząc literkę "o" wklepuje się ona dwukrotnie a czasami nawet trzy-cztero krotnie, nie wiem w czym może być problem, klawiatura nie była zalana, już dwa razy wyjmowałem z niej wszystkie klawisze i dokładnie czyściłem ale nic nie pomogło. Jest to bardzo uciążliwe a nie chciałbym jej spisywać na straty bo raz że trochę kosztowała a dwa że już się do niej przyzwyczaiłem. 

Z góry dziękuje za pomoc.

• 0

#2 Alcedo1

Alcedo1
  • Pasjonat

• 891 postów
  • Miejscowość:Janów Podlaski

Napisano 06 listopad 2016 - 22:01

raczej trzeba oddać na gwarancję

• 0

i7 3770 + macho, gigabyte z68x-ud4-b3, HyperX Red 16 gb ddr3 1866, msi gtx 1070 ti gaming, corsair rm 750x, chieftec aegis, plextor m5 pro 128 gb, crucial m550 512 gb, logitech g502, logitech g810, hyperX cloud

Pluton BF4 HUSAR TEAM POLAND (HTP)

#3 Baarteek

Baarteek
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 01:02

Musisz poszperac w ustawieniach klawy i zmniejszyc szybkosc wpisywania do defaultowej. Mialem podobny problem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: steelseries, klawiatura, 6gv2, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych