Skocz do zawartości

Słuchawki ok. 600zł do AIM SC808 2x LME 49720NA + LM6172IN


Recommended Posts

Witam.


 


Obecnie korzystam z AKG Q701 + AIM SC808 2x LME 49720NA + LM6172IN i nie ukrywam, że analityczność tego zestawu zaczęła mi trochę doskwierać. Chciałbym kupić słuchawki, które będą bardziej uniwersalne, jeśli chodzi o gatunki muzyki, do których się nadają, bo słucham tak naprawdę wszystkiego, co akurat wpada w ucho. 


 


Ponadto, nierzadko gram w CS:GO, a więc zależałoby mi na przyzwoitym pozycjonowaniu przy czym scena nie musi być przerośnięta jak w Q701. Chciałbym, aby słuchawki były wygodne i pozwalały na dłuższe odsłuchy bez bólu głowy i wrzynających się wypustek ;-)


 


Raczej otwarte, nie lubię klaustrofobicznego wrażenia, że dźwięk wychodzi mi z głowy zamiast mnie otaczać. Co nie znaczy, że zamknięte całkowicie odpadają, jeśli da się jakoś takiego subiektywnego odczucia uniknąć.


 


Beyerdynamic DT 990? Warto iść tą drogą? Jeśli tak, to które? A może coś innego?


 


W grę wchodzi także zmiana op-ampów na jakieś inne przystępne cenowo opcje.


 


 


Link to post
Share on other sites

Ja mam podpięte DT 990 pod AIM SC 808 i do codziennego użytkowania jest nieźle. Czasami mogą zirytować sybilanty, dlatego inne mam ustawienia dla słuchawek i inne dla głośników. Niemniej jednak słuchawki podpięte pod amplituner grają lepiej niż podpięte pod kartę, co oznacza, że czegoś im brakuje. Wydaje mi się, że Bleck55 może mieć rację, chociaż sam takiego zestawienia nie testowałem

Link to post
Share on other sites

Ja proponuje Audio-Technica ATH-AD500X .Ciepłe ,muzykalne z wielką sceną,co prawda nie tak holograficzną jak DT990 ale bardzo obszerne sceniczną. Nie są jazgotliwe ,czy nadto rozdzielcze.Z AIMSC808 fajnie się zgrają. Lekkie i wygodne, aczkolwiek, to już każdy po swojemu ocenia.

Link to post
Share on other sites

No może przesadziłem z tym że tylko lampa. Nie mniej przy lepszym wzmocnieniu to całkie inne granie pełniejsze dociążone. Gdybym nie miał lamp to przy samym AIM słuchawki by dawno temu poszły w świat. SOMIC V2 to ciekawa propozycja za rozsądne pieniądze. Jak masz gdzie to idź na odsłuch po sklepach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...