Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jak usunąc dane słowo ze wszystkich nazw plików w folderze?

słowa zmiana nazwy folder masowa pliki

Najlepsza odpowiedź benutzer, 31 październik 2016 - 15:59

robisz dir >a.txt. Potem wklejasz to do excela w kolumnie B i C, W kolumnie A klejasz ren. Potem podmieniasz kolumnię C i całość zapisujesz jako plik cmd.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Planter

Planter
  • Amator

• 52 postów

Napisano 31 październik 2016 - 15:34

Witam, mam problem z pewną grą (nie będę dokładnie opisywał sytuacji), ale znalazłem jego rozwiązanie, lecz jest bardzo czasochłonne. Muszę usunąc jeden wyraz ze wszystkich plików w folderze.

Co zrobić abym mógł to zrobić szybciej? Czy istnieje jakiś program, który pomoże mi rozwiązać ten problem? Jeśli tak proszę o podanie jego nazwy.

• 0

#2 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1768 postów

Napisano 31 październik 2016 - 15:59   Najlepsza odpowiedź

robisz dir >a.txt. Potem wklejasz to do excela w kolumnie B i C, W kolumnie A klejasz ren. Potem podmieniasz kolumnię C i całość zapisujesz jako plik cmd.

• 0

Workstation: i5 8500, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

Nas: INTEL Celeron J3455, 8GB DDR3, 1 TB HDD

#3 Planter

Planter
  • Autor tematu
  • Amator

• 52 postów

Napisano 31 październik 2016 - 16:52

Nie ma jakiegoś rozwiązania w formie programu?

• 0

#4 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1768 postów

Napisano 31 październik 2016 - 17:44

Przecież to proste jak drut. 2 min zabawy z excelem i notepad++ i masz pozamiatane. Więcej czasu straciłeś na pisanie tego posta.

• 0

Workstation: i5 8500, 32 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

Nas: INTEL Celeron J3455, 8GB DDR3, 1 TB HDD

#5 marchewski

marchewski
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 10:14

Pomyśleć, że dawno temu miałem taki sam problem :) THX

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słowa, zmiana, nazwy, folder, masowa, pliki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych