Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem dziewczyną, nie wiem nic o laptopach i nikt nie potrafi mi doradzić łopatologicznie. Tym ze sklepu nie ufam, więc pomyślałam że tu zapytam. Kupuje siostrze laptop na urodziny. Budżet dość skromny, do 1200 zł. Chyba że jest szansa (pewnie marna) że w jakimś laptopie do jeszcze tych 1500zł pójdą simsy 4 bo kocha te stwory :P ale to już taki bonusik. Jako ze ja jestem kobitą to jak to baba patrze na wygląd i rozważam albo asusa vivobook e200 albo hp stream 13. Dodam że nie interesuje mnie żadne allegro i inne dziwne stronki :P

Link to post
Share on other sites

Te laptopy są brzydko mówiąc nic nie warte. Nadają się tylko do pisania bo do oglądania filmów już nie. Te na YT czy na stronach z serialami się tną ze względu na małą ilość RAM. Już lepiej byś zrobiła kupując mocny tablet Samsunga np Galaxy Tab S2. Możesz też poszukać Lenovo Yoga 300 z procesorem N3700 4GB RAM i dyskiem 500 GB system Windows 10.

Link to post
Share on other sites

Te laptopy są brzydko mówiąc nic nie warte. Nadają się tylko do pisania bo do oglądania filmów już nie. Te na YT czy na stronach z serialami się tną ze względu na małą ilość RAM. Już lepiej byś zrobiła kupując mocny tablet Samsunga np Galaxy Tab S2. Możesz też poszukać Lenovo Yoga 300 z procesorem N3700 4GB RAM i dyskiem 500 GB system Windows 10.

Dzieki za odpowiedz, ale w sumie to do niczego jej wiecej nie potrzebne niz pisanie i sporadyczne oglądanie filmów. Serio :P super maszyny nie trzeba. Siostra jest na studiach, ja dopiero w liceum i nie mam opcji wydac wiecej niz te 1500... Pomimo najszczerszych Checi. Ostatnio jej sie popsul i pomyslalam ze sie szarpne. A tabletu wiem ze nie chce :) ani takiego 2 w 1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...