Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam proszę o ocenę tego zestawu komputerowego zastaw składałem sam a średnio się na tym znam proszę o porady co zostawić co zamienić co jest dobrze a co źle.
 

  • Zastosowanie komputera : Gry, Streamowanie
  • Maksymalna kwota : 4500
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Początek grudnia
  • Których części potrzebuję : Najmniej jestem pewny karty graficznej i zasilacza
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : -
  • Specjalne wymagania :-
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :-
  • Własna propozycja zestawu http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=74350
  • Inne : - 
     
Link to post
Share on other sites

Z i7 się tutaj nie zmieścisz.

 

1 x SilentiumPC Fortis 3 HE14251 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s)1 x AsRock E3V5 Fatal1ty Performance Gaming/OC /intel C232, DDR4, LGA1151/1 x Intel Xeon E3-1230 v5 /3.8GHz, 8MB, LGA 1151, BOX/1 x Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny1 x SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z)1 x Corsair 16GB (2x8GB) 2133MHz CL13 Vengeance LPX1 x Palit GeForce GTX1060 JetStream 6GB DDR5 192bit (1708/8000) http://www.esc.pl/images/icons/stock_icon2.png

4523zł
 
Opcja z OC Xeona za pomocą BCLK na odpowiedniej płycie Asrocka, jest to w zasadzie ten sam CPU pozbawiony iGPU z nieco niższym taktowaniem. SSD 240GB na start, HDD dokupisz tutaj z czasem. Masz tu wydajne chłodzenie z cichym 140mm wentylatorem, do tego GPU z cichym układem chłodzenia od Palita, lepiej wykonana obudowa z piwnica na PSU oraz zasilacz na przetwornicy DC-DC z dużym zapasem mocy i 5 letnią gwarancją.
 

Tak czy siak zgłoś się przed zakupem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...