Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Skarga. Dostałem ostrzeżenie za bycie jamnikiem.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lukson

Lukson
  • Naprawiacz sprzętu Logitech.

• 3705 postów
  • GG:8559772
  • Miejscowość:Cała Polska
  • 3DMark 06:16105 / 29922

Napisano 28 październik 2016 - 15:51

"pięknie" ująłeś, "wypociny": "Napisano 24 październik 2016 - 12:12"

Nosz faktycznie. Zapomniałem o tym jednym.
W sumie to źle napisałem tamten post. Powinno być coś o wyciągnięciu logicznych wniosków, nie pisaniu dyrdymałów, podtarciu się recenzją z Benchmarka itd.

Za dużo musiałbym cytować Ciebie i Franza żeby prostować niektóre mądrości.

• 1

#42 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 15:54

to i ja włożę kij w mrowisko bo mi minął banik lol, oczywiście dwóch genialnych nie omylny modertorów jeden to 

3ndurek a drugi to Crout i teraz uwaga od mistera Crout dostałem dwa pkt za to że cytuje

"Od handlu jest giełda. Do tego polecanie komukolwiek na dzień dzisiejszy GTX960 to zbrodnia.

Ostrzeżenie dodane przez Crout za Spam lub nabijanie postów w Karta graficzna pod Forza Horizon 3/ Nfs 2015. 
Dano 2 punktów - wygasają 23 lis 2016 21:38 "
sorry ale nigdzie nie wyczytałem w regulaminie że polecanie komuś gtx 960 4GB to zbrodnia karana pkt ostrzeżeń, i nie kumam ze wspomnienie w poście że będę chciał sprzedać swoją EVGA to jakaś zbrodnia, nie raz i nie dwa widziałem takie posty w róznych tematach a nie widziałem żeby za to dostawał ktoś karę. I żeby było śmiesznie ten moderator polecał gtx 1050 ti tak tego gtx który jest tak samo wydajny jak ta gtx x960 której polecanie jest zbrodnią. Mam nadzieję że Admin tego forum zajmie się tym, cofnie te pkt i ostrzeże moderatora Crout.
Idziemy dalej kolejny szeryf benchmarka to 3endurek który za dyskusję w tym dziale dał kolejne 2 pkt
cytuje
"Daruj sobie tego tpyu porady dysku na kościach TLC.
Ostrzeżenie dodane przez 3ndurek za Oszukiwanie i wprowadzanie w błąd w PC do gier do 3 tyś. 
Dano 2 punktów - wygasają 25 lis 2016 16:09.
Możliwość tworzenia nowej zawartości usunięta za 2 dni.
Zawieszony za 1 dni"
po raz kolejny w regulaminie nie znalazłem że polecanie (chociaz nie polecałem ) dostaje się ostrzeżenia za normalną dyskusję na forum uwaga..... dyskusyjnym ;) podaje linka do wglądu żenującego zachowania w/w moderatora http://forum.benchma...-gier-do-3-tyś/
i po raz kolejny apel do Administratora forum o zdjęcie tych absurdalnych ostrzeżeń i upomnienie w/w moderatorów.
to że ktoś może mieć odmienne zdanie od tych chodzących alf/omeg to nie daje im prawa do dawania ostrzeżeń , można napisać merytorycznego posta pod moim i tyle. 
Odniosę sie jeszcze do dysku ssd nie wydaje mi się że do systemu (wyłącznie) przeglądarki i jakiś tam appek typu winrar itd, dysk na kościach tlc był zły sam takiego używam od roku i się dobrze sprawuje.

I co wy na to panowie obrońcy ;) też uwarzacie że słusznie dostałem ostrzeżenia od w/w "moderatorów "\
i tak na marginesie sam Administruje forum o grze Project Cars i moderuje kolejne o serii ForzaMotorsport więc co nieco wiem jak powinna działać administracja i moderacja. Peace ;)

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 28 październik 2016 - 15:57

• 0

http://simracing-academy.pl/ 

Komputer: Płyta Gigabyte b75DV, Porcesor I7 3770, Gtx 1060 3GB Gigabyte, 12GB RAM DDR3 1600 Mhz, 1xSSD 120 GB ADATA, 2xHDD 1TB, 1xHDD 1,5 TB, Monitor LG 27" FHD 1080p , Xbox One

#43 Jacojj

Jacojj
  • Autor tematu

Napisano 28 październik 2016 - 15:55

Za dużo musiałbym cytować Ciebie i Franza żeby prostować niektóre mądrości.

Ależ nie krępuj się, chętnie się czegoś przy okazji dowiem, a najbardziej zainteresowany pewnie będzie autor wątku.

• 0

#44 Nowaj

Nowaj
  • Nie wstydzę się konsoli.

• 17724 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:Fire Strike - 23536

Napisano 28 październik 2016 - 16:00

I co wy na to panowie obrońcy

Polecanie dysku na TLC, kiedy w tej samej cenie są lepsze nośniki na MLC to skrajny idiotyzm i działanie na niekorzyść autora tematu.

Polecanie karty ze starszej serii NV, kiedy w zbliżonej cenie jest karta o podobnych osiągach z serii nowszej to, dla każdego, kto ma choćby odrobinę pojęcia o polityce tej firmy, debilizm i to dość srogi.

dostaje się ostrzeżenia za normalną dyskusję

ZK to nie jest miejsce do dyskusji. Tam przychodzi się po porady, na co wydać ciężko zarobione pieniądze. Jeśli więc nie masz pojęcia o sprzęcie, a udowodniłeś, że nie masz, to się tam nie zbliżaj. Do dyskusji o poszczególnych gratach są odpowiednio wydzielone miejsca. 

• 6

i7 6900K / GTX 1080Ti / 32GB DDR4 3200MHz / Samsung 950PRO 512GB / Phanteks Enthoo Primo Philips BDM4350UC/00 / Corsair K95 RGB / Logitech G900

Playstation 4 Pro / Xbox One S / LG OLED65B7V / Denon AVR-X1300W / Jamo S626

Worklog STAR WARS FireStrike
Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#45 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:07

Ale to powód do dania ostrzeżenie? No sorry kolego ale nie sądzę , można było strzelić posta pod mim że się mylę i tyle . Dla mnie to jest nie kompetencja tych moderatorów , dla ciebie nie bo jesteś w kółku wzajemnej adoracji i będziesz bronił kolegó za co trudno Cię ganić. Ale przydało by się trche obiektywizmu ;)_

I taka prośba bez debilizmów bo sie obrażę i zgłoszę administracji :P

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 28 październik 2016 - 16:08

• 1

Komputer: Płyta Gigabyte b75DV, Porcesor I7 3770, Gtx 1060 3GB Gigabyte, 12GB RAM DDR3 1600 Mhz, 1xSSD 120 GB ADATA, 2xHDD 1TB, 1xHDD 1,5 TB, Monitor LG 27" FHD 1080p , Xbox One

#46 Nowaj

Nowaj

• 17724 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:14

Tak, działanie na niekorzyść użytkownika i polecanie kiepskiego sprzętu to powód do ostrzeżenia. Chyba najpoważniejszy z możliwych w działach HW.

bez debilizmów

Też bym sobie tego życzył. Polecania gorszych części za taką samą cenę jednak inaczej nazwać się nie da. A ZK nie są miejscem, gdzie głaszcze się po główce osoby niekompetentne. Temat ten był wałkowany pierdylion razy.

• 2

i7 6900K / GTX 1080Ti / 32GB DDR4 3200MHz / Samsung 950PRO 512GB / Phanteks Enthoo Primo Philips BDM4350UC/00 / Corsair K95 RGB / Logitech G900

Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#47 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:22

punkt widzenia zleży od punktu siedzenia jak widać działa to jak zawsze ;)

• 0

#48 Nowaj

Nowaj

• 17724 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:23

Yhm. A więc wydajność i opłacalność sprzętu zależy od punktu siedzenia. To coś nowego.

• 2

#49 Jacojj

Jacojj
  • Autor tematu

Napisano 28 październik 2016 - 16:26

Chyba nie uważasz że porównując dorobek Twój i Nowaja w postaci wartościowych treści(posty,poradniki) jesteś na wygranej pozycji

A Ty uważasz, że można porównać czyjś dorobek na podstawie postów z jednego forum? Wiesz, poza forum, na które czasami wpadam, jest jeszcze rodzina, przyjaciele, praca, ba! są nawet inne fora, grupy dyskusyjne, itd.

PS. I znów cały post zacytowany, kolejne ostrzeżenie? Dobra kasuje te trzy kropki z końca cytatu, wtedy będzie zgodnie z regulaminem.

• 1

#50 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:32

Yhm. A więc wydajność i opłacalność sprzętu zależy od punktu siedzenia. To coś nowego.

Nie. Chodzi o zasadność ostrzeżenia. Jak widzę możemy tak się pstrykać od dziś do plus nieskończoności ;). Więc już tylko czekam na odpowiedź administratora forum ;)
  • 0

#51 Nowaj

Nowaj

• 17724 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:37

Chodzi o zasadność ostrzeżenia.

Polecasz nieopłacalne części, które są gorsze od tego, co można dostać w zbliżonej cenie. Tu nie ma miejsca na żadną dyskusję. Gdybym to ja rozpatrywał takie zgłoszenie dostałbyś długi urlop. 

W kwestiach, gdzie w grę wchodzą wrażenia subiektywne, jak chociażby w audio, dwie osoby mogą mieć odmienną opinię na temat tego samego sprzętu. Wydajność i opłacalność GPU czy SSD to po prostu liczby.

• 1

#52 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11815 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:50

Więc już tylko czekam na odpowiedź administratora forum ;)

Proszę Cię bardzo. Jestem administratorem forum, który przygodę z bęczmarkiem zaczął właśnie od działu ZK. Jestem osobą, która walczyła o porządek, jakość porad i kompetencje doradzających w tym dziale już wiele lat temu (o czym pewnie nasz forumowy matuzalem pamięta, bo jakże by inaczej skoro jest tu od tak dawna...), napisałem tam metryczny pierdyliard postów i zebrałem tyle podziękowań za porady że nawet nie umiem do tylu liczyć. Jestem osobą która wprowadziła na forum ideę rangi Eksperta a potem wywalczyła jej powstanie.* Poczuwam się więc, do bycia osobą adekwatną do wydania opinii na ten temat.

Oto opinia. Jeśli ktoś przychodzi do ZK, to lepiej aby się znał. Kwestia wydajności czy opłacalności danego sprzętu nie jest sprawą do dyskusji - to są pewne fakty. Oczywistym jest, że albo ktoś te fakty głosi, albo głosi sprzeczności - w tym przypadku, wygłasza opinie nieoptymalne, niewłaściwe. Jeśli wygłasza niewłaściwe opinie dotyczące opłacalności sprzętu, wprowadza on kogoś w błąd. A tu z kolei, błąd przybiera formę bezpośredniej szkody autora tematu, bo wyda on własne pieniądze w sposób nieopłacalny. Dlatego też, wszelakie przejawy niekompetencji, niewiedzy, złego doradzania są kategorycznie i z miejsca punktowane. Chcesz doradzać, rób to mając jakieś podstawy teoretyczne (chociażby). Warna dostałeś więc słusznie, a Twoje szczęście polega na tym, że nie trafiłeś na mnie, bo ja w porównaniu z chłopakami wymienionymi wcześniej jestem jeszcze bardziej restrykcyjny w kwestii reg. wew. działu zk.

I taka polityka "radzenia" sobie z osobami vel "ja tylko przyszedłem podyskutować" sprawiła, że grupa opiekująca się działem przy opisanym początku mojej aktywności, aż przez wszystkie jednostki i grupy ludzi nas zastępujące, doprowadziła do sytuacji, że mamy najprężniej, najsprawniej i najbardziej rzetelnie doradzający forumowy dział dot. ZK w tym kraju (a jak mamy chętnych do podważenia tych kwestii to śmiało, czekamy :D)

*oczywiście nie ja jeden pracowałem na rzecz tego działu, wiele osób ma tu swe ogromne zasługi! 

Użytkownik sid vicious edytował ten post 28 październik 2016 - 16:54

• 3
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#53 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:51

To weź mnie oświeć gdzie ta straszna przewaga gtx 1050 ti i czemu gtx 960 4gb to zbrodnia. Bo wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi to są tak samo wydaje układy graficzne. I dla czego jak inni polecają w dziale karty graficzne układy grx 960 czy 950 w jakiejś cenie(używane) to nie są karani a ja tak? Czyżby to koledzy i im wolno?Też na to masz sensowne wytłumaczenie , czemu działa to wybiórczo??

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 28 październik 2016 - 16:56

• 0

#54 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11815 postów

Napisano 28 październik 2016 - 16:59

Sam sobie odpowiedziałeś. Jeśli autor akceptuje fakt kupna karty używanej, siłą rzeczy karta używana będzie z poprzedniej generacji (bo nie sądzę aby ktoś znalazł używanego 1050Ti już w trakcie jego premiery). Nowa generacja niesie ze sobą mniejszy pobór energii, niższą temperaturę (zależne od modelu; choć można interpolować niższy pobór energii na niższe wydzielanie ciepła związane z niższym poborem ów energii), nową architekturę która będzie dłużej wspierana przez sterowniki (tak, łatki wychodzą ze szczególnym uwzględnieniem najświeższej generacji), do tego dochodzą oczywiste drobiazgi w stylu dłuższej gwarancji.

Jak widać, optymalnym wyborem jest karta nowa, bo ma więcej zalet, nawet jeśli wydajność jest zbliżona. I tym się różni osoba która doradza kompetentnie od amatora w stylu "bo słupki wydajności są takie same".

Od sprzedawania swoich grajdołów i wciskania ich innym masz dział Giełda. Howgh.

• 1
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#55 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 17:03

Nie wciskałem tak bdw ? Tylko wspomniałem. Co do kolejnej części mojego posta że są równi i równiejsi i to admin się z tym zgadza to hmm no comment porażka po całości .

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 28 październik 2016 - 17:04

• 0

#56 kladiator

kladiator
  • Miłego dnia ;)

• 537 postów
  • Miejscowość:Wielki Wełcz
  • 3DMark 06:+-20pkt

Napisano 28 październik 2016 - 17:04

"PS. I znów cały post zacytowany, kolejne ostrzeżenie? Dobra kasuje te trzy kropki z końca cytatu, wtedy będzie zgodnie z regulaminem."

"Ale byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś sprawdził posty swoich kolegów, a zaczął od postów adivxv'a."

Panowie moderatorzy, czy was takie zachowanie nie denerwuje? Można powiedzieć , że nasz bohater powoli zaczyna krytykować waszą działalność na forum, i prowokuje do dalszej dyskusji, która nic nie wnosi. Naprawdę chcecie dalej to ciągnąć? Jacojj otrzymał odpowiedź za co dostał warna (oczywiście zasłużonego), i wystarczy. Co do Adivxv'a, to każdy ma prawo się pomylić, każdy z nas popełnił wiele razy błędy ortograficzne, i wiele razy popełni.

Autor tematu pewnie chciał być na topce najbardziej popularnych tematów, i udało mu się...

Użytkownik kladiator edytował ten post 28 październik 2016 - 17:04

• 1

AMD Athlon X4 950  | MSI B350M PRO-VDH | ASUS Radeon R9 270X 2GB | G.SKILL 8GB DDR4 2400MHz | SSD WD Green 120GB | HDD WD Green 1,5TB | CoolerMaster Thunder 500W | Win 7 64bit

#57 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11815 postów

Napisano 28 październik 2016 - 17:08

Autor tematu pewnie chciał być na topce najbardziej popularnych tematów, i udało mu się...

Yep.

Ten temat nie został z miejsca wykopany tylko dlatego, że postanowiliśmy dać szansę do przedstawienia problemu. Problem szybko okazał się bańką mydlaną, więc zrobiło się małe show na poprawę humoru przed weekendem, ale nie sądzę aby ktokolwiek traktował poważnie i tego z L4 co mu się nudzi w domu i tego tu, od równych i równiejszych co płacze bo słusznie dostał punkty ostrzeżeń.

Krzykacze nr x+1, byli są i będą. Kto się pośmiał, ten pożyje dłużej, kto się zażenował pewnie już dawno tematu nie czyta, a jutro świat o tym zapomni. 

• 3

#58 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1012 postów

Napisano 28 październik 2016 - 17:17

No tak można być zażenowanym i to nie koniecznie tym co ja napisałem.
  • 0

#59 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11815 postów

Napisano 28 październik 2016 - 17:24

Tutaj masz regulamin wewnętrzny działu ZK.

Tutaj, są Twoje wypowiedzi które dostały punkty.

6c61f5cdf4fc4c73a9db9a6c918373c2.png

8fc99522db9344e5a38393fd80c1a04e.png

Jedna i druga, łamie wszystkie trzy punkty tego regulaminu. Dalej uważasz, że jest tu jakieś kolesiostwo? Jak masz pretensje to śmiało, możesz spróbować się odwołać od decyzji poprzednich moderatorów, ale zaznaczam że jeśli się to nie uda, to dostaniesz drugi raz tyle punktów. Więc jak, jesteś pokrzywdzony, czy jednak dostałeś słusznie?

• 3

#60 jacekgothic

jacekgothic
  • Ω

• 15069 postów

Napisano 28 październik 2016 - 17:39

Kto się pośmiał, ten pożyje dłużej,

Ja się śmieję od samego rana z tego tematu :rotfl:

Miałem dodać coś od siebie, ale forumowe doświadczenie nauczyło, że tego typu pieniaczy najlepiej olewać ciepłym moczem...

Mam takich kilku tygodniowo za warny w giełdzie :D

:evil:

• 1

Xbox One X + elite  // TOSHIBA Satellite

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych