Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Skarga. Dostałem ostrzeżenie za bycie jamnikiem.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#21 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11685 postów

Napisano 28 październik 2016 - 10:25

Nadal czekam na merytoryczne odpowiedzi...

xD 

Kolesiowi się nudzi w domu.

• 2
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#22 kosq83

kosq83
  • beyerdynamic)))) fan

• 624 postów
  • Miejscowość:Glasgow

Napisano 28 październik 2016 - 10:27

*
Popularny

Starszy Panie Jacojj, miałem sobie uciąć kimkę, spokój w domu, dzieci w szkole, ale natknąłem się na ten wątek i tak mnie rozbawił że się rozbudziłem.

Po krótce, proszę pana, ale z Pana dziewczyna. Nie wiem czy mogę udzielić, z racji swojego młodego wieku, małej porady na życie: Weź się chłopie w garść, nie płacz tutaj na forum, uszy do góry, w życiu są ważniejsze sprawy - rodzina, bliscy, zdrowie, równowaga o wiele innych. Polecam medytacje, jogę, choćby spacer dobrze blisko natury dobrze robi na takie rozterki. Jako starszy człowiek powinien Pan wiedzieć już jak sobie radzić z przeciwnościami losu, choćby takimi błachymi jak skasowanie wpisu na forum internetowym.
Pozdrawiam serdecznie, pogody ducha życzę.
  • 18

Cyfrowo: Yulong D200- Ultraviolet7- Czyste OFC XLR- Yulong A28,

Analogowo: ProJect Debut Carbon, ProJect Stage, 

Lampa: Darkvoice 336SE

Słuchawki: beyerdynamic T1v2, Pandora Hope VI, PRO 900, HFI-780, DT770 PRO 250Ohm, DT150, ATH-A700X, ATH AD700X, AKG K550, Superlux 668B, PL-30

#23 gtr76

gtr76
  • Donosiciel

• 3701 postów

Napisano 28 październik 2016 - 11:29

Wnioskuję, iż to prawdopodobnie pracownik budżetówki (ZUS, lub US), bo któż inny miałby tyle czasu żeby siedzieć tutaj i pisać swoje wypociny.

Moją tezę potwierdza również brak logicznego myślenia co jest wspólnym mianownikiem (zapewne nie wszystkich) pracowników owych instytucji, a co za tym idzie skrzywdzilibyśmy jamnika, stawiam na pinczera. ;)

Podejrzewam również, że za kolegą stoją koleżanki które podczas pisania przez niego postów żywiołowo mu kibicują.

• 0

#24 Bambo1983

Bambo1983
  • Gaduła

• 424 postów
  • Miejscowość:Kraków / Tarnów
  • 3DMark 06:ok. 0.

Napisano 28 październik 2016 - 11:59

Whoaa.. what a sh*tstorm ! ;)

Moi drodzy, jest piątek, właściwie to po 12:00, więc już piąteczek...

Po co tak się spinać ? 

To tylko forum, to tylko post.

Też od jakiegoś czasu mam tu konto (nie wiem od kiedy, nie chce mi się kliknąć żeby to sprawdzić - bo piąteczek), ale ilość postów nie wskazuje na jakąś moją znaczącą aktywność - jest mi z tym tak bardzo..."wszystkojedno" i liczę, że wszyscy czują to samo.

Miałem okazję przeczytać kilka postów usera Jacojj (tak, nie chce mi się oznaczać, ani cytować, ani nic - bo piąteczek), nie widziałem w nich nic złego.

Jeśli pojawił się gdzieś post, w którym został zacytowany w całości jakiś wpis - czy coś - to pewnie tak było i tyle. Poszedł jakiś warn, czy coś. Moderator wyedytował post, spoko, chciało mu się, miał podstawy, bo po co miałby to robić ? Zrobił to.

I co teraz ? Nie łatwiej tak zwyczajnie sobie przejść nad tym ? Tak nieco olać, napisać kolejny post zgodnie z regulaminem i mieć spokój ? Albo strzelić focha i nie wypowiadać się jakiś czas, pewnie inni jakoś przeżyją bez tej bezcennej wiedzy na dany temat, którą tak ochoczo chcielibyśmy się dzielić.

Ja sam pewnie nie raz przeklnę, napiszę coś niezgodnie z regulaminem, jestem złośliwy i gdybym dostał jakiegoś "warna" to pewnie dalej byłoby mi "wszystkojedno", a jak miałbym wątpliwości to bym się na PW odezwał do osoby, która mi uwagę zwróciła, wyedytowała mój post - czy coś ;)

Więcej luzu, spokoju - Admini i Moderatorzy też ;)

Kawa, papieros... a wieczorem browar/drink i będzie pięknie.

• 4

#25 gtr76

gtr76
  • Donosiciel

• 3701 postów

Napisano 28 październik 2016 - 12:07

Ależ skądże, ja się nie spinam, gdybym tylko gustował w popcornie to już bym tu z nim siedział i się dobrze bawił. :D

Ten temat ma potencjał, w sam raz na piątkowe popołudnie. ;)

• 4

#26 kingisdead

kingisdead
  • Dyskutant

• 234 postów

Napisano 28 październik 2016 - 12:33

bez urazy, ale wszyscy się popisaliście w tym wątku

• 4

6800K | GA-X99-UD5 WIFI | DARK ROCK PRO 3 | GTX 770 | PURE POWER 9 600W | EVO 850 & IRIDIUM PRO | VENGEANCE LPX | ENTHOO EVOLV ATX TG

#27 ragon

ragon
  • Entuzjasta

• 615 postów
  • Miejscowość:Chełmno

Napisano 28 październik 2016 - 12:41

Przynajmniej w pracy się nie nudzę :)

1388.gif

• 3

Mobo: Asus Z97M-PLUS CPU: Intel i5 4690k Cooler: Scythe Mugen 2 rev.B RAM: HyperX 16GB 1866MHz GPU: MSI GeForce 970 SSD: Plextor M5Pro 128GB, Crucial MX200 250GB, GoodRAM Iridium Pro 240GB PSU: Thermaltake 530W Case: Aerocool DS Cube  LCD: Samsung 27" CURVED TV: Samsung 40" UHD Speakers: Edifier R1600TIII Keyboard: Microsoft All-In-One Media Keyboard Mouse: Steelseries Sensei Wireless Gamepad: Microsoft Xbox One Controller OS: Windows 10 HP x64 BOX Others: Lenovo Edge E431, Asus Zenfone 2 laser, Nvidia Shield K1

#28 Krychu.

Krychu.
  • Entuzjasta

• 608 postów
  • Miejscowość:RJS

Napisano 28 październik 2016 - 12:48

polecam  :D

vn0VVrx.png

• 3

#29 Jacojj

Jacojj
  • Autor tematu

Napisano 28 październik 2016 - 12:48

Nie wiem, co robi tam ten przecinek, ale ewidentnie jest nie na miejscu.

Zgadza się. Dzięki za zwrócenie uwagi.
Ale byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś sprawdził posty swoich kolegów, a zaczął od postów adivxv'a.

Wybacz, ale w sytuacji, kiedy jakiś pieniacz, który nie umie korzystać z funkcji cytowania, a w dyskusji, jako "argumentu" używa swojego wieku, zaczyna rozrabiać, nigdy nie byłem i nigdy nie zamierzam być bezstronnym.

Teraz pieniacz, potem co będzie? Morderca, złodziej, cyklista? Nie krępuj się, już mnie nic tu nie zdziwi.

Kto sieje wiatr...

Ja znam inne, bo ktoś wspominał o stażu, liczbie postów, itd.:
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje...

Użytkownik Jacojj edytował ten post 28 październik 2016 - 12:55

• 1

#30 Nowaj

Nowaj
  • Nie wstydzę się konsoli.

• 17687 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:Fire Strike - 23536

Napisano 28 październik 2016 - 13:00

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje...

Hmm

Czyżbyś właśnie dokonał tzw. samozaorania, dodatkowo określając siebie mianem krowy?

• 8

i7 6900K / GTX 1080Ti / 32GB DDR4 3200MHz / Samsung 950PRO 512GB / Phanteks Enthoo Primo Philips BDM4350UC/00 / Corsair K95 RGB / Logitech G900

Playstation 4 Pro / Xbox One S / LG OLED65B7V / Denon AVR-X1300W / Jamo S626

Worklog STAR WARS FireStrike
Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#31 Mir00

Mir00
  • Po prostu Miro

• 318 postów

Napisano 28 październik 2016 - 13:08

Teraz pieniacz, potem co będzie? Morderca, złodziej, cyklista? Nie krępuj się, już mnie nic tu nie zdziwi.

:roll:

Tobie strach cokolwiek powiedzieć. Jakby Cię ktoś nazwał człowiekiem to od razu byś powiedział, że Hitler też był człowiekiem i dlaczego Cię porównujemy do zbrodniarza wojennego :rotfl:

A co jeśli ja jestem cyklistą?? Czuje się urażony, że postawiłeś mnie na równi z mordercą i złodziejem. Bana mu :menda:

• 4

#32 Jacojj

Jacojj
  • Autor tematu

Napisano 28 październik 2016 - 13:31

Hmm

Czyżbyś właśnie dokonał tzw. samozaorania, dodatkowo określając siebie mianem krowy?

Hmmm, sam oceń, ja mam 122 posty, Ty masz ich 16505.

• 0

#33 Xarix

Xarix
  • Master

• 5153 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 28 październik 2016 - 13:36

Chyba nie uważasz że porównując dorobek Twój i Nowaja w postaci wartościowych treści(posty,poradniki) jesteś na wygranej pozycji...

• 5

#34 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7151 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 28 październik 2016 - 13:38

Ale byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś sprawdził posty swoich kolegów, a zaczął od postów adivxv'a.

"nie cytujcie całych postów pod danym postem !" 
Gdyż nie napisałem z dużej litery i spację niepotrzebnie wstawiłem przed wykrzyknikiem . O kurde ,chyba Sid bana mi da na 24h ale przyjmę, to na klatę i z pokorą ! (ups)

A tak na poważnie, wypowiadam się tutaj regularnie od wielu lat ,czasami wkradnie się tak zwana rutyna,pośpiech i łatwo w tym czasie o jakieś niedopatrzenie gramatyczne czy błąd. Jednak staram się dbać jakość wypowiedzi własnych postów oraz pozostałych użytkowników działu ,także nie szukaj już dziury w całym, tylko we własnej mentalności ,bo tu leży tak naprawdę problem ale mogę Ci go pomóc rozwiązać;
http://psychologonline-24.pl/

Mamy taki fajny temat;

http://forum.benchma...oja-ortografia/

Można fajnie się pośmiać w miłej atmosferze, nawet z własnych błędów. Także jak coś, wal tam śmiało nie obrażę się.

Użytkownik adivxv edytował ten post 28 październik 2016 - 14:07

• 4

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI 
Ekspert działówGłośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#35 gtr76

gtr76
  • Donosiciel

• 3701 postów

Napisano 28 październik 2016 - 13:39

Brnie dalej w bagno i nie wie jak się wycofać. ;)

• 5

#36 Mir00

Mir00
  • Po prostu Miro

• 318 postów

Napisano 28 październik 2016 - 13:54

Odnośnie błędu w wypowiedzi Adivxv autor tematu przytoczył ten punkt regulaminu :

3. Dopiski adivxa, zawierały błędy ortograficzne. "Na Forum należy stosować się do obowiązujących zasad pisowni i stylistyki." oraz: "Nagminne łamanie zasad polskiej pisowni - 1 pkt Usilne pomijanie znaków interpunkcyjnych (kropek i przecinków), pisanie z błędami ortograficznymi i naganna stylistyka (pisanie w ciągu bez zachowania kolejności wyrazów) jest u nas niedobrze odbierana i tępiona. Praktycznie każda nowoczesna przeglądarka posiada funkcję sprawdzania pisowni, z której należy skorzystać."

Proponuje autorowi tematu nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Mogę nawet pomóc!

"Nagminne łamanie zasad polskiej pisowni - 1 pkt Usilne pomijanie..."

Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy brak dużej litery, oraz spacja przed znakiem interpunkcyjnym to "nagminne łamanie zasad polskiej pisowni". Bo co innego jakby robił błędy w każdej swojej wypowiedzi i pisał bez ładu i składu, ale człowiek po godzinach siedzenia przed komputerem, redagowania i sprawdzania postów może być zmęczony i zrobić błąd ...

Pozdrawiam, oraz smacznej kawusi życzę  ^^ 

• 3

#37 Jacojj

Jacojj
  • Autor tematu

Napisano 28 październik 2016 - 14:30

Whoaa.. what a sh*tstorm ! ;)

Raz na jakiś czas, dla rozruszania, nie jest zły. :-)

Siedzę sobie na L4 (przeziębienie, już ostatni dzień), to zabijam wolny czas, obowiązki domowe wykonane, 3 książki już przeczytane, jakaś gierka, to i forum trzeba odwiedzić, no to odwiedzam: czytam dział rtv, coś napiszę, czasami prostuję jakieś farmazony przeczące prawu Ohma. W jednym z wątków, produkuję się, zamieszczam link i cytat do innego forum. No i pod moim postem wyskakuje jakiś koleś i pyta, czy czytaliśmy to właśnie forum... No to go się poirytowany (gardło boli, gile z nosa lecą) pytam, czy zawsze nie czyta wątków i postów, na które odpowiada? No i tu się pojawia Jaśnie Pan Moderatur, i wstawia w mój własny post, swoją uwagę, bez adnotacji w stylu "Uwaga od Jaśnie Pana Modertura", jakąś dziwną polszczyzną, w stylu "może trochie grzeczniej tu mi na grupie być".

No to ja się grzecznie pytam (wytykając błędy, a co nie wolno?), o co chodzi, kto mi tu jakieś teksty dziwne  do mojego wypieszczonego jednowierszowca dopycha? Czyżbym komuś, tą moją uwagę dziewczynę/matkę/chłopaka uraził? ;)

A resztę to już znasz, z tego wątku...  Na razie wynika z niego, że ostrzeżenie dostałem za cytowanie całego, półtorawierszowego posta, sprzed prawie 2 miesięcy, z wątku z innego działu... Przyznaje się bez bicia, moja wina, tak, zacytowałem cały półtorawierszowy post, proszę o najwyższy wymiar kary.

Panowie Moderaturzy pogrzebcie więcej, może jeszcze kilka się znajdzie i na jakiś czasowy banik się uzbiera. Czekajcie, pomogę Wam: napisałem około 120 postów przez około 10 lat, wychodzi jak tak ca. 12 postów rocznie, czyli 1 na miesiąc... Postarajcie się, aby ten ban obejmował co najmniej miesiąc, być może wtedy zauważę jego działanie.

Pozdrawiam, wasz ......... (tu wstawcie sobie jakiś epitet, którymi tak wdzięcznie obdarowaliście mnie dzisiaj)

Proponuje autorowi tematu nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Mogę nawet pomóc!
"Nagminne łamanie zasad polskiej pisowni - 1 pkt Usilne pomijanie..."
Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy brak dużej litery, oraz spacja przed znakiem interpunkcyjnym to "nagminne łamanie zasad polskiej pisowni". Bo co innego jakby robił błędy w każdej swojej wypowiedzi i pisał bez ładu i składu,

Poproś go, aby zacytował swoje inne wypowiedzi, które już wykasował razem z moim postem, przecież tam (na czerwono) była cała polemika a nie to jedno zdanie. Wtedy sam oceń.

ale człowiek po godzinach siedzenia przed komputerem, redagowania i sprawdzania postów może być zmęczony i zrobić błąd ...

Ja też robię błędy, to normalna rzecz, tylko powiedz mi jak to wygląda, gdy ktoś zwraca Ci uwagę, taką polszczyzną w taki sposób w mailu podpisanym twoim imieniem?

Użytkownik Jacojj edytował ten post 28 październik 2016 - 14:31

• 2

#38 Lukson

Lukson
  • Naprawiacz sprzętu Logitech.

• 3704 postów
  • GG:8559772
  • Miejscowość:Cała Polska
  • 3DMark 06:16105 / 29922

Napisano 28 październik 2016 - 14:36

1. Czytałem wasze wypociny wv temacie o S760d zanim wstawiłem link. Nie było słowa i chociażby jednego cytatu z tamtego forum.

2. Zacytowałeś cały mój post z wyrzutem, że nie czytam wcześniejszych wypocin. Pomimo tego żem leniwy to jednak czytam temat, w którym się wypowiadam.

3. Jak już zaczynam się wypowiadać to staram się używać do tego swojej wiedzy o danym sprzęcie a nie jakiś ogólników i zasłyszanych opinii. Tutaj akurat mógłbym polecieć cytatami Twoich wypowiedzi ale napisałem wcześniej żem leniwy.

• 7

#39 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7151 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 28 październik 2016 - 15:21

Mimo, że nie zacytowałem całego* postu przed moją odpowiedzią. Odpowiadałem na poszczególne fragmenty postu. Dodatkowo, pomimo prośby, nie został mi wskazany ten nieprawidłowy post...
2. Zacytowałeś cały mój post z wyrzutem, że nie czytam wcześniejszych wypocin

No i kolejne punkty się należą za oszukiwanie oraz wprowadzenie w błąd tutejszą opinię.  Jeszcze Luksona w to wmieszali. :D

• 1

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI 
Ekspert działówGłośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#40 Jacojj

Jacojj
  • Autor tematu

Napisano 28 październik 2016 - 15:23

1. Czytałem wasze wypociny wv temacie o S760d zanim wstawiłem link. Nie było słowa i chociażby jednego cytatu z tamtego forum. 2. Zacytowałeś cały mój post z wyrzutem, że nie czytam wcześniejszych wypocin. [...]

Tak, tak, nie było:

Ja napisałem swoje, jak to "pięknie" ująłeś, "wypociny": "Napisano 24 październik 2016 - 12:12"

Ty napisałeś, swoje prawdy objawione, dopiero: "Napisano 25 październik 2016 - 07:28"

Pozwolisz, że jeszcze raz całość(*) Twego postu zacytuję:

"Widzieli?

http://forum.pclab.p...S760D-problem/"

- więc, można domniemywać, że po prostu kłamiesz Lukson

* - uwaga ban się kroi, za cytowanie całości

Użytkownik Jacojj edytował ten post 28 październik 2016 - 15:42

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych